Odbicie w skype

witam wszystkich serdecznie ,mam problem z moim glosem jak rozmawiam w skype slysze siebie w glosnikach czy tez w sluchawkach ,slysze druga osobe co z nia rozmawiam dobrze ,ale nie moge sie skoncentrowac na rozmowie bo slysze siebie !mam karte dzwiekowa sound max ,sprawdzalam w ustawieniach ,robilam test sprzetu a takze rozmowa testowa .ja slysze nawet muzyke na komputerze swoim .ktora puszczona jest z dysku twardego na kompie drugiej osoby ,jak to jest mozliwe ?problem lezy u mnie czy tez po "drugiej"stronie?odkad pobralam nowa wersje skype mam taki problem ,czy moze mi ktos pomoc ?dziekuje :slight_smile:

Niech ta druga osoba ściszy głośniki/założy słuchawki.

Ta osoba mam poporstu za głośno głosniki. :wink:

W ustawieniach audio wycisz mikrofon i w zaawansowanych opcjach zaznacz “Zwiększ wydajność mikrofonu”.

Sprawdź czy gdy rozmawiasz z innymi osobami też tak jest

czy druga osoba używa słuchawki czy głośników :?:

start-> uruchom-> sndvol32

Mikrofon wycisz o tym pisał user @matek143

dziekuje wszystkim za pomoc , u mnie jednak jest ok ,poniewaz odbylam rozmowe z inna osoba ,to jest naprawde bardzo stresujace jak nie mozna normalnie porozmawiac…pozdrawiam wszystkich serdecznie ,dziekuje jeszcze raz :lol:

A wystarczy, że druga osoba ściszy głośniki, lub założy słuchawki. :stuck_out_tongue: Najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze :stuck_out_tongue:

Noo, najlepszym rozwiązaniem jest zakup słuchawek z mikrofonem. :wink:

dziekuje wszystkim za pomoc :slight_smile: ,mialam problemy z komputerem ,mam juz nowy i problemu ze skype nie mam …pozdrawiam serdecznie