Odbieranie smsów na komputerze - duża ilość kart sim

Witam,
Czy ktoś wie czy da sie odbierać smsy za pomocą programu na komputerze ?
Chodzi o to ze mam ponad 100 kart sim i żeby odczytać smsy z kazdej karty muszę odpalać każdą kartę SIM z osobna.
Chciałbym to jakoś zautomatyzować… przyśpieszyć proces odbierania smsów. Czy ktoś coś na ten temat wie ? Słyszał ? Czy da sie coś kupić zeby przyspieszyć albo ułatwić szybkie logowanie na karty sim ? Bądz jakiś serwer gdzie będę mógł wpakować karty które będą działały i odbierały smsy ?

Są urządzenia do obsługi wielu kart sim jednocześnie, nazywa się to multi sim gsm gateway. Nie korzystałem, ale domyślam się, że razem z urządzeniem otrzymuje się oprogramowanie do niego. Nie bardzo potrafię wyobrazić sobie jakąś alternatywę. Dla dedykowanych rozwiązań otrzymuje się wirtualne numery od operatora, skąd w ogóle pomysł na taką ilość fizycznych kart sim?

1 polubienie

Posiadam juz taki gsm gateway 8 portów… ale szukam alternatywy ;/
Chodzi o zakładanie kont na FB… gmaili itp… i wszystko co trzeba potwierdzać smsem…
Ciekawi mnie bardziej rozwiązanie np takie : rejestruje wszystkie karty np u operatora Orange i poprzez logowanie przez www na każdą kartę sim mogę sprawdzić czy ktoś dzwonil czy wysłał smsa z kodem itp…

Ciągle szukam nowych rozwiązań…

Do spamu?

1 polubienie