Odbiło mojemu pecetowi

Witam…mój problem jest dość dziwny i przypuszczam niespotykany…otóż przy instalacji prostej gry strategicznej, “CORSARZ”…wyskakują mi na samym początku takie komunikaty…

.\README\UNKONWN ERROR: disk full? :o

klikam OK i…

.\SAV\README\UNKONWN ERROR: disk full?

…klik OK i…

.\ICONS\UNKONWN ERROR: disk full?

…i po dlaszym kliknięciu OK…

.*.*\UNKONWN ERROR: disk full?

i pojawia sie okienko takie jak po skończonej instalacjii…dodam że właśnie robiłem formata, podejrzewałem, że zakradł sie szkodliwy wirus , który przesyła nieprawdziwe informacje o zapchanym dysku…tę gre instalowałem na drugim kompie (celeron 333Mhz…128MB ram…riva 32MB) i śmiga elegancko i instaluje sie bez zarzutu…

Mam zamontowane dwie nagrywarki…CD-RW i DVD-RW…przełanczam sloty i jest to samo…nie mam pojęcia co zrobić…dzieje sie tak z więkrzością gier . prosze o pomoc :cry:

Disk full moze oznaczac tylko jedno…zapelniony dysk.

Jesli mowisz ze jestes swiezo po formacie to raczej opcja z pelnym dyskiem odpada.

Robiles skan antyspyware ?

  • Spy Bot 1.4

  • MS Antispyware

  • Ad-Aware 1.06

Do tego skan antywirem ktory posiadasz.

Jesli nie posiadasz polecam NOD32 lub w ostatecznosci Avasta.

dzieki za odpowiedź…no tak…skanowałem go juz nawet lupą :mrgreen: …hehe…AD-Adware, wykrył pare smieci, ale po formacie jest clear…najleprze jest to że wszystkie gry typu…Extra clasyka, te tanie śmiecie nie chcą sie zainstalować…a gry typu “Rome- total war” idą bez prblemu…jeszcze poszperam w sterownikach c droma :slight_smile: