Odbiór prawa jazdy- można sprawdzić w internecie?


(Paluch Ti) #1

witam. 20 listopada zdałem prawko. 21 zapłaciłem za nie w wydziale komunikacji. no i teraz mam pytanie czy da się jakoś w internecie sprawdzić czy prawo jazdy jest już do odbioru w wydziale komunikacji w mojej miejscowości?bo słyszałem że niby da się coś takiego zrobić...czekam na odpowiedź. pozdrawiam :slight_smile:


(Www Rafis) #2

Można to sprawdzić pod adresem http://kierowca.pwpw.pl/.


(KaisuM) #3

https://www.kierowca.pwpw.pl/ ale to słabo aktualne jest


(hevet) #4

Właśnie w moim przypadku się sprawdziło,informacja o odbiorze pojawiła się po 6 dniach roboczych i prawko było do odebrania w Urzędzie Komunikacji,więc informacje są aktualizowane na bieżąco.


(Damian S100) #5

oj nie zawsze są aktualizowane na bierząco KasiuM ma racje w moim przypadku odebrałem prawko a na tej stronie ciągle nic nie było wiedz najlepiej jak sam zadzwonisz do wydziału komunikacji czy gdzieś tam gdzie opłacałeś prawko


(hevet) #6

Napisałem w moim przypadku.Niedawno była informacja,że prowadzą jakieś prace na stronie więc mogło nie do końca być wszystko aktualne.


(Sebastian 177) #7

witam!! mam problem odnosnie sprawdzenia na stronie www.kierowca.pwpw.pl czy jest juz prawko ... mianowicie naciskam na link lecz mnie nie laczy wyskakuje ze strona wyglasa tak jaby to było w ogóle niedostepne moze mi ktos powiedziec co jest grane i jak to wlaczyc zeby sie dowiedziec z góry dzieki


(Cedar) #8

Sprawdź czy masz włączoną obsługę java script w przeglądarce, może jakieś dodatki zainstalowane w przeglądarce blokują tą stronę, sprawdż na innej przeglądarce.


(hevet) #9

Strona nie działa,możliwe że to tylko chwilowa awaria.


(Cedar) #10

Potwierdzam, obecnie padła.


(Ololos) #11

witam! czekam na odbior prawa jazdy i w internecie pojawil sie komunikat na stronie (5/26/11) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

(5/26/11) Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany. co to oznacza?


(Cedar) #12

alya , Zadzwoń do urzędu i się spytaj (może ktoś za Ciebie je odebrał?) :wink:


(Pokal178) #13

Witam,ja takze mam problem, poniewaz w srode(25.05) zdalem prawko! Lecz do dzis nie ma zadnego info na tej stronie;x Prosze o pomoc


(Cedar) #14

W gorącej wodzie kąpany? W czym mamy ci pomóc? W wydrukowaniu dokumentu? Świat się zawali jak jeszcze trochę poczekasz?

W środę nic pewnie z dokumentami w WORD nie zrobili, w czwartek lub piątek może przesłali do urzędu miasta/gminy/dzielnicy, urząd może w poniedziałek prześle do PWPW i dopiero jak otrzyma PWPW to na stronie status się pojawi.


#15

Mi na tej stronie pojawiła się informacja o rozpoczęciu procedury administracyjnej dopiero po ponad tygodniu od zdania egzaminu.


(Pokal178) #16

Dzieki za pomoc. A ile czekaliscie na prawko? Mnie pani w Wordzie poinformowala ze do 2 tygodni bedzie w WK do odbioru;)


(Kkarpik77) #17

Z tym odbiorem różnie bywa. Ostatnio czytałem na http://www.mowimyjak.pl/technologie-i-a … 33278.html

fajny artykul. Bo krok po kroku rozjaśnia procedure.

Niektórzy to myślą, że po zdanym egzaminie od razu mogą odebrać prawko. Niestety trzeba odczekać swoje.

Pozdrawiam


(lith) #18

Jak około tygodnia czekałem.