Odbiornik audio Bluetooth


(mateo1995) #1

Potrzebuję podłączyć bezprzewodowo laptopa/smartfona do zestawu 2.1. Jaki odbiornik Audio Bluetooth do ok. 100zł będzie oferował jak najlepszą jakość dźwięku?
Trzy najpopularniejsze


https://mi-home.pl/audio/mi-bluetooth-audio-receiver-white
https://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-5690_HA100.html


(blumberplumber) #2

Ten Logitech będzie OK. Produkty od TP-Link’a mogą być słabe, natomiast Xiaomi to również będzie dobry. Ja bym wybrał Logitech, gdyż kojarzy mi się on z bardzo dobrą jakością.


#3

Testowałem z Bluetooth Asusa BT-400 na Windows 10 w pokoju 30 metrów kwadratowych 6 metrów długości 5 metrów szerokości. Okropnie przerywało. TP-Link był lepszy i jakośc dźwięku lepsza. Logitech BT 3.0, TP-Link wersja 4.2

Niestety na TP-Linku też przerywało więc zostałem na kablu.


(Domker) #4

Ten od Xiaomi to raczej do smartfona się nadaje.
Chociaż kupując online masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyn. To można sprawdzić, czy się nada.


#5

Jak już to inwestuj w takie co działają do 50 metrów, a nie 10 metrów. Tyle, ze one droższe.


(mateo1995) #6

No tylko że głośniki to stare Creative Inspire P380, kurzą się a mogłyby jeszcze pograć w sypialni, są warte 50zł więc nie raczej nie chcę dokładać do nich ponad 100zł. Wybiorę chyba xiaomi.


(mateo1995) #7

To jeszcze pytanie, jak wygląda połączenie komputera z takim odbiornikiem? Obecnie mam podłączony kabel do tych głośników i po kliknięciu na symbol głośnika w prawym dolnym rogu ekranu mam do wyboru Słuchawki(sygnał przekazywany przez kabe na zestaw 2.1) lub Głośniki(dźwięk z wbudowanych głośników w laptopie) po podłączeniu tego odbiornika pojawi się tam trzecia pozycja do wyboru?