Odblokowanie konta na fb

Witam.
Ostatnio założyłem konto na fb, podałem tylko konieczne dane do rejestracji+nr telefonu i po ok. 2 dniach moje konto zostało zablokowane. Zrobiłem następne i był podobny problem.
Czy jak wysłałem im zdjęcie mojego prawa jazdy (zakryłem inne dane niż imię,nazwisko i data urodzenia) to jest szansa, że kiedyś mi te konto odblokują? Czekam już tydzień i nic się nie zmieniło…

Zależy z kim się w tej sprawie kontaktowałeś.

Pewnie odblokują ale to potrwa :slight_smile:

Jeśli nie odpisali Ci na maila, możesz wysłać go ponownie i spytać o termin ewentualnego odblokowania konta :slight_smile:

Założyć nowe konto, łączyć się wyłącznie przez VPN i/lub TOR, nie podawać żadnych prawdziwych danych.

VPN kosztuje, a TOR dosyć wolny jest. Inny pomysł ? Sam jestem ciekaw.

VPN można mieć za darmo (Proton), a TOR wbrew pozorom taki wolny nie jest - fejsa spokojnie da się ogarnąć:

Na synchronicznym łączu 20 mbit.

Jakiego TORa masz ?

Łączę się przez Brave.

@lukki123 Pewnie że jest szansa aby ci odblokowali konto. Nie po to wołają od ciebie skan dokumentów aby zostawić zgłoszenie bez odpowiedzi. Jeżeli skan dokumentu który im wysłałeś nie będzie spełniał ich wymogów (czytelność, jakość) powiadomią cię o tym. Fb to ogromny serwis i dlatego czasem na taką weryfikacje trzeba swoje odczekać, nic na to nie poradzisz.

P.S.
Blokada konta może być związana z aktywnością użytkownika. Wszystko zależy od tego ile masz lat i co robisz na tym koncie. Jeżeli twoje konto jest zgłaszane (raportowane) do fb za jakieś komentarze czy tam inną aktywność, to czasem fb wymaga własnie weryfikacji danych, aby sprawdzić czy to nie jest jakieś fikcyjne konto do śmieszkowania w internecie.

Dobra, dzięki za odpowiedzi. Pozostaje tylko czekać ;d