Odblokowanie mp3 z youtube do wypalenia

Witam,

Szukam jakiegoś sposobu lub programu by umożliwić wypalenie ściągniętego mp3 z YT za pomocą Youtube Downloader.

Przy każdej takiej próbie wyskakuje mi napis “Błąd odczytu pliku”

Proszę o pomoc.

mp3 nie jest zablokowane

a więc co jest nie tak i jak spowodować by można było ten plik wypalić ?

Nagraj np wbudowaną nagrywarką w Windowsa

Może także płyta być wadliwa, spróbuj na innej

Sprawdź czy pliki mp3 nie mają za długiej nazwy lub nie występują w nazwie jakieś dziwne znaki. Sprawdź też czy te pliki nie są “za głęboko” w strukturze folderów, np. przenieś je do jednego wspólnego folderu bezpośrednio na dysku C.

Windows ma wbudowaną "nagrywarkę? Od kiedy? :lol:

Witam name. Skorzystaj z tego poradnika http://www.zak.lodz.pl/download/eac_man … anual.html

Tylko po co kombinować z “kombajnem” skoro jest on w tym przypadku całkowicie zbędny?

Coś musi być nieprawidłowego w pobranym z yt mp3. Name nie pisze, czy może to odtworzyć w playerze. Nagrać, to można zawsze obraz danych programem Burn Aware Free. Nagrać można z poziomu Windows Media Player, ale wpierw to musi być prawidłowy plik.

Jestem przekonany, że może go odsłuchać bo inaczej by nam o tym wspomniał, przecież jakoś wybierał pliki do nagrania.

Cedar , Nie pamiętam jak było na XP ale na 7ce masz nagrywarkę;p Przenosisz na nowy dysk i nagrywasz :lol: Nazwałem to nagrywarką bo potrafi nagrywać itp :lol: