Odblokowanie nowego taskbar-a w Windows 7 6801 ;)

co Ty robisz ze mnie durnia??

czlowiku bralem i wtrybie zgodnosci z xp i z vista rtm a takze w trybie admina wiec nie mow mi.jak mowie ze nie dzial to nie dziala.

tego, żeś nie napisał, twój post jest nierzetelny, na drugi raz wyrażaj się dokładnie, i jeśli masz jakieś zarzuty to określaj je precyzyjnie.

sądząc po tym ile wnosisz postów na forum profesjonalistą nie można ciebie nazwać :slight_smile: bez obrazy.

Problem leży w DirectShow - > występuje też przy oglądaniu filmów kodowanych do XVID w niestandardowych ustawieniach kodeku… Da się go ponoć rozwiązać ale się nie bawiłem.

Ten sam problem powoduje też nie ładowanie się directvobsub przy odpalaniu filmu z napisami w WMP12

pojawił się patch do odblokowania wszystkich dodatkw w 7 ;p tj. slajdszołu i czegoś od mólitacza :twisted:

gothmori , gdzie :?: Jak możesz podaj linka.

A co jak nie, czy da radę pozyskać jakoś ten klucz (legalnie), może jak wyjdzie oficjalna beta.

dragonn , na withinwindowskropkacom czyli tam gdzie był patch do paska ;p

Co się stanie jak to na viście użyje :lol: , czy ktoś to testował :smiley: .

EDIT

Tu jest link http://www.withinwindows.com/2008/11/09 … -features/ jak by ktoś na viście chciał testować :smiley: .

Mam tych kluczy troche :wink:

jak dla Ciebie ilosc postow na forum jest oznaka wiedzy i profesjonalizmu to tylko pogratulowac :smiley:

czyli jak ktos ma pare tysiecy postow i niewaznej jakiej tersci to juz jest profesjonalista??hahahaha

ja uwazam ze ilosc postow to tylko liczba a wazna jest tresc.

Bo co mi z tego jak koles bedzie mial 20 000 postow jak tylo 3 sensowne.

bardziej bedzie swidczyc o wiedzy tylo 50 postow ale sensownych.

zreszta o czym mowa. ja moze nie mam czasu siedziec cale dnie na forum jak co poniektorzy no i jestem na forum od niedawna

dragonn , wystarczy przeczytać artykuł… to patch który odblokowuje ukryte funkcje… nic nie pojawi się w viście… może jedynie nakopie w rejestrze albo ją zwiesi ;] albo wpisze ** **\ ** /* (

gothmori , z tego co ja wyczytałem że podmienia pliki

* \Windows\Explorer.exe

    * \Windows\System32\wisptis.exe

    * \Windows\System32\ieframe.dll

    * \Windows\System32\shell32.dll

    * \Windows\System32\stobject.dll

    * \Windows\System32\TabletPC.cpl

    * \Windows\System32\themecpl.dll

    * \Windows\System32\themeui.dll

    * \Windows\System32\powercfg.cpl

A więc istnieje możliwość że się coś zmieni :smiley: , może ma ktoś vistę i tak ma zamiar robić format, to niech wypróbuje :smiley: .

dragonn , patchuje a nie podmnienia… :smiley: i autor który wrzucił na winDOwSwithin.com zaleca backup plików które wrzuciłeś w posta ;p no zmienić się pewnie coś zniemi… pewnie pulpit zmieni kolor na niebieski :slight_smile:

gothmori , masz rację 201kB to za mało aby podmienić chociaż Explorer.exe bo u mnie ma 2,79MB, ale ciekawy co by było jak by te pliki z Win 7 do visty wgrać :smiley: .

Uważasz że plik BlueBadge.exe (który zmienia odpowiednie bity w plikach systemowych) ważący 130KB podmienia kilkanaście megabajtów plików systemowych? :lol: LOL

Zapomnij że cokolwiek w Viście istnieje oprócz tego co masz. pogrzebaj w resource tych plików a się dowiesz…

Równie dobrze można stwierdzić że w XP da się odblokować funkcjonalności Visty hehehee

Braknie ci wywołań API z user32.dll, kernela itd. sama usługa Software protection nie rozpozna explorer.exe

To jest technicznie nie możliwe, nawet technicznie nie możliwe jest wkomponowanie bootscreena z animacją z starego buildu M1 do Visty z powodu braku odpowiednich API

sCooBy^ , w pewny sensie masz rację ale viście bliżej do 7 niż do xp :smiley: .

EDIT

Szkoda, chyba będzie trzeba pobrać 7 :smiley: .

system hula, złożycie ramu po starcie z gg,skype, av avastem poniżej 700MB.

A co daje tak naprawde ten BlueBagde??

Fajnie :slight_smile: ale u mnie jest wielki problem posiadam viste ultimate x64

i w czasie instalowania tego wyskoczył błąd nie wiem czego dotyczył bo się na tym nie znam więc kliknąłem zamknij ( i nagle pojawił się bluscreec i tam po każdym uruchomieniu komputerka ) więc musiałem zrobić format :frowning:

znalazłem w necie coś takiego click

ale ciągle to nie to :frowning:

mam pytanie jak można jeszcze zmienić pasek start z przyciskiem start lub jak można jeszcze inaczej zrobić menu takie jak windows 7

a w jaki sposób te pełne prawa dla pliku exploer.exe dla swojego konta użytkownika ustawia :?: :?: :?:

A kto ci kazał to uruchamiać w Windows Vista? Formata nie trzeba było robić tylko zalogować się w trybie awaryjnym z oknem konsoli i usunąć plik explorer.exe oraz zmienić nazwę pliku explorer.exe.original na explorer.exe