Odblokowanie portów

Mam sprawdzić na komputerze czy na moim komputerze zostały odblokowane następujące

porty

9000 TCP, 8074 TCP , 443 TCP, 80 TCP, 5060 UDP: oraz porty 35000 -

65000 UDP:

Nie wiem jak sie do tego zabrac pomocy!

Do czego potrzebne są te odblokowane porty?

do korzystania z najnowszej wersji gg podobno

Bez przesady-ja mam nowe gg i żadnych portów nie odblokowywałem-zainstalowałem nowe gg-odinstalowałem stare i działa.

no może i tak ale ja najpierw uzywalam beta i wszystko ok bylo a jak sciągnelam aktualizacje te z 17 lutego a wczesniej te z 9 to nie chcialo sie z serwerem polaczyc. Ci z pomocy technicznej mowia zeby jakies porty odblokowac nie wiem dlatego pytam madrzejszych

A używasz proxy :?: 20090221155106.th.jpg

nie moze dlatego ze nie wiem co to to proxy chociaz wiem ze jest w opcjach gg

Wyeksportuj kontakty,

Odinstaluj dwie wersje gg,

Restart komputera

Menu Start->Wyszukaj->Wpisujesz gadu i usuwasz co związane z gg.

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit , przechodzisz do Edycji->Znajdź, Znajdź następny, Wpisujesz gadu i usuwasz co zwiazane z programem.

Przeczyść komputer Ccleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Ponownie instalujesz nowe gadu gadu,

Importujesz kontakty.

juz to zrobilam-nic nie dalo

wlasnie dlatego kazali mi te porty odblokowac

Masz firewall, program antywirusowy jakiś?

Zobacz w Zaporze Windows->Panel Sterowania->Centrum Zabezpieczeń i zobacz w wyjątkach zapory windows zaznaczone nowe gadu gadu.

Tak samo zrób z innymi programami zabezpieczającymi.

tak też zrobiłam… nic nie dalo

Sprawdzisz to poprzez wpisanie w wierszu poleceń:

netstat -ano
  1. Odinstaluj aplikację przy pomocy Revo Uninstaller. Szczegółowa instrukcja dostępna tutaj -> instrukcja

  2. Przeczyść rejestr oraz foldery tymczasowe i użytkownika programami takimi jak: Eusing, CleanGP, CCleaner.

  3. Zainstaluj ponownie aplikację, przy wyłączonym oprogramowaniu antywirusowym.