Odblokowywanie portów w neostradzie TP

(gta2)witam!!chciał bym podłączyć sie do kolegi na gre nie moge wczasie podłączanie program sie zawiesza koledzy mówią że to przez te zablokowane porty w neo wiecie może jak te porty odblokowac :mrgreen:

Z tego co wiem to neo nie blokuje żadnych portów.

Może firewall u ciebie albo u kumpla.

raczej to jeste tak że ja mam neo(router)a on ma kablówke!!!I kolega na początku mówił mi że blokade zdejmuje sie tak start---->połącz z-> neostrada---->klikasz prawym przyciskiem myszki---->właściowości------>zaawansowane---->“chroń mój komputer i moją sieć i coś tam dalej”----->i to podobno trzeba odznaczyć Ale ja właśnie mam routera i nie mam takiego czegoś jak połącz z neostrada TP mam tylko połączenie lokalne i właśnie nie wiem jak zdjąc na (routerze) tą blokade żebbym mógł grać z kolegą :frowning: i włąśnie prosze o pomoc :slight_smile:

Napisz jaki masz router.

Trzeba pewnie przekierować porty z routera na twój komputer.

Router czy neostrada sama w sobie nie blokuje portów!!

jak to jaki router???Ale to dlaczego niemoge dołączyć sie do kolegi na gre??I dlaczego mój kolega włąsnie zdją tą blokade i dołączył sie do mojego kolegi ale ja poprostu mam routera i nie wiem ja to coś zdjąć :frowning:

dabek sugeruję zapoznać się z regulaminem. Usuń kolor czerwony z postu.

Router - urzadzonko do którego dochodzi kabel telefoniczny a wychodzi kabel z internetem do twojego komputera - zobacz co to za model ??

Koledzy wyłączyli zaporę Windowsa (wbudowany firewall)

Możesz zrobić to tak:

start->ustawienia->panel sterowania->zapora systemu windows->“wyłącz”

Ejj to podobno jest jakiś linksys ej i dalej jak zrobilem to co napisałes i to dlaej sie zawiesza :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Trzeba przekierować porty z których korzysta gra na twój komputer.

Musisz podać więcej danych tego routera (model), korzystasz tylko ty z tego routera czy ktoś jeszcze ??

noo siostra jeszcze korzysta :slight_smile: ok zobacze wszystko i podam ci wszystkie dane modemu itp :slight_smile:

Złączono Posta : 04.05.2007 (Pią) 17:48

Więc tak model routera to Linksys

Wireless-G ADSL Home Gateway

Model No: WAG200G

Więc ow_ad prosze o pomoc w odblokowaniu tych portów :smiley: pozzddroo

Złączono Posta : 04.05.2007 (Pią) 18:14

Więc tak model routera to Linksys

Wireless-G ADSL Home Gateway

Model No: WAG200G A po o ci ogule ten model routera ow_ad