Odchudzanie katalogu w Documents and Settings

Witam wszystkich pisze bo mam pewien problem otóż moj katalog w Documents and Settings waży ok 1,53GB to stanowczo za dużo. Ostatni format robiłem ok. 10m-cy temu… moje konto jest kontem administracyjnym wszystkie programy sterowniki są instalowane na nim… pewnie jest tam pełno śmieci po usuniętych programach… Chciałbym uniknąć formata… czekam na rady jak obczyścić katalog… dodam że robilem ogólne czyszczenie i odchudzanie systemu, skorzystałem z: chkdisk, czyściłem katalogi TEMP, Prefetch oraz Czyszczenie pamięci podręcznej DNS, czyściłem rejest jv16, skanowałem kompa ad-aware, spybot, korzystam z Avasta, sprawdzałem również logi HijackThis. Z góry dzięki za pomoc… Pozdrawiam

Wejdz w niego i zobacz co Ci nie potrzebne.Użyj CClanera do czyszcznia systemu.

Można oczyścić z czystym sercem

C:\Documents and Settings{nazwa użytkownika}\Ustawienia lokalne\Temp

Format czyściłem tam TEMP

Złączono Posty : 1 Luty 2007, 16:40:11

a może ktoś wie czy jest jakiś opis konfiguracji CClenara nie chciałbym żeby program usunął coś co jest potrzebne…

W standardowej konfiguracji niczego nie namieszasz.Możesz jeszcze też zaznaczyć dodatkowo stare dane prefetch ale nie czyść ich za często tak raz na 2 msc wystarczy.

Zaznacz wszystko, prócz deinstalatorów hotfiksów (gdybyś usunął, utraciłbyś możliwość odinstalowania poprawek).

O sposobach konfiguracji było wielokrotnie na forum. Wystarczy poszukać ;]