Odciążenie procesora


(Snufi) #1

Witam,

 

szukam sposobu który odciąży mój procesor. Przy włączeniu około 12 aplikacji które działają automatycznie w tle procesor stopniowo dochodzi do 100% zużycia i następnie ciężko jest już coś zrobić. Jest jakaś aplikacja która automatycznie odświeży te procesy lub jakiś inny sposób? Procesor intel xeon 1230V2


(Tadek59) #2

Witam !

 

Spróbuj

Process Lasso w jakimś stopniu może pomóc :slight_smile:


(Snufi) #3

Dzięki za pomoc, przetestuję ten program lecz z tego co czytam niewiele on daje.

 

Ktoś ma może jakieś inne porady?


(Bogdan_G) #4

Bez wiedzy o tym, co zapycha w systemie, nie da się radzić. Włącz menadżer zadań i pokaż screeny z wszystkimi procesami. Możesz też użyć autoruns i w menu file kliknąć na save i plik z dokumentów wrzucić na darmowy hosting, a tu zapodać link do pliku. Także możesz pokazać plik tekstowy z zainstalowanych programów. Ccleaner ma na dole po prawej zapis do pliku tekstowego, w zakładce narzędzia. Potrzebne narzędzia możesz pobrać nawet w wersjach portable, czyli takie, co nie trzeba instalować.


(Snufi) #5

http://zapodaj.net/ff1f4847a8548.png.html


(Bogdan_G) #6

Co to za metin? Skąd pobrany? Jak uruchamiasz? Czy w chwili pokazywania screena a procesów, metin był uruchomiony? Czy system już przy uruchomieniu ładuje procesy metina?

Rozumiem, że uruchomiony proces winrara może w tle archiwizować i mulić.


(Snufi) #7

Aktualna wersja metina, potrzebuje programu który po prostu co jakiś czas odświeży te procesy, bo przez jakąś godzine wszystko działa dobrze.