Oddam części PC

Cześć Banda.
 Po spalonym komputerze zostały mi części, których nijak nie dopasuję do nowej platformy. Normalnie wrzuciłbym do pudła, żeby kiedyś posłużyły do jakiegoś retro - blaszaka, ale w tym przypadku są to części w miarę świeże i szkoda żeby się marnowały.

 

Do oddania ZA DARMO jest: CPU AMD FX 6350 (TDP 125W) z boxowym chłodzeniem oraz 2x4GB RAM DDR3 (Kingston HyperX blu - śliczne, lśniące obudowy). Stan nieznany (spaliło się mobo), możliwe że uszkodzone. 

 

Miło by było gdyby posłużyły pasjonatowi komputerów z ograniczonym budżetem, a nie zachłannemu graczowi, który i tak dostanie od rodziców kasę na nowy sprzęt. Może ktoś z redakcji DP albo forumowych wyjadaczy coś zasugeruje, albo ma pod opieką pracownię/kafejkę komputerową w jakiejś fundacji?

“Świeżakom” póki co dziękuję za zgłoszenia.

 

Jedyny warunek: odbiór osobisty w Warszawie, nie chce mi się bujać z wysyłką. Ewentualnie podjadę kawałek za zwrot kosztów za wachę ;-)

 

@Moderatorzy: Wrzucam do Na Luzie, bo w “Pomagamy” nic się od dawna nie dzieje. Nie gniewajcie się.

Biorę wszystko! Wstępnie rezerwuję :slight_smile: Pięknie uzupełni kolekcję szrotu :smiley:

Właśnie nie chcę żeby trafiło na półkę - to jest nadal używalne (o ile sprawne).

Sam mam pawlacz pełen części. Jeżeli chcesz szrot, to mogę się podzielić tym co się spaliło: mobo, dyski, grafiki. Taki CPU i RAM szrotem zdecydowanie nie jest.

Ale dzięki za szczerość. :wink:

 

Cześć,  jeśli kości RAM będą wolne to z chęcią ja przygarne. Rodzicielce przydałoby się wymienić w jej PC.  

 

Kontakt via PW. 

Pozdrawiam

 

 


Edit cofam jeśli wysyłka nie wchodzi w grę(Śląsk) 

Na podlasie to się wybieram (okolice Białej), na śląsk niestety nie.

Ja chętnie sprawdzę CPU i RAM czy unowocześnią mój sprzęt!

Mogę zapłacić za przesyłkę lub wysłać kuriera!

PLISSS :slight_smile:

 

Będą pasowały do polutowanych ścieżek na moim mobo

 

Jeśli się zgodzisz, to zapakuj wszystko w karton, a ja przyślę kuriera po odbiór od ciebie!

Naprawa hardware’u i składanie komputerów ze starych części jest moim hobby od czasów 486 jeśli wiesz o czym mówię :wink:

(młodsi mogą nie wiedzieć)