[Oddam] Dwa klucze do gry Dirty Bomb dla forumowiczów

Jako, że otrzymałem klucze do zamkniętej bety (Pograłem godzinę i dla mnie gra jest kiepska) mogę, więc ofiarować dwa klucze, jeśli ktoś chce klucz niech napisze PW.

 

Opis Gry

 

Dirty Bomb to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa free-to-play stworzona przez studio Splash Damage. Deweloper założony przed laty przez byłych modderów specjalizuje się w tym gatunku i ma na koncie Wolfenstein: Enemy Territory, Enemy Territory: Quake Wars oraz Brink.

W Dirty Bomb przenosimy się do futurystycznego Londynu, aby brać udział w ulicznych starciach między najemnikami. Rozgrywka jest utrzymana w typowym dla strzelanek sieciowych stylu – gracze zmagają się na stosunkowo niewielkich mapach, korzystając z różnych rodzajów broni i klas postaci. Poszczególne tryby zabawy wprowadzają bardziej wyszukane cele i wyzwania. Istotnym motywem jest podkładanie tytułowych „brudnych bomb”.

 

Chyba panujących pokręciło dlaczego przenieśli mój post od kiedy oddawanie czegoś za darmo to sprzedaż.

Mogę się wymienić.Mam do zaoferowania Dead Island: Epidemic.

Klucz dostarczono sebkor96 został jeszcze jeden klucz.

Ps.Podoba mi się twoja postawa sebkor96 z twoją wymianą, mimo że oferuje klucz za darmo.