Oddam psiaki za darmo. Wagabundy żuławskie :)

Trochę poza informatyką. Oddam psiaka za darmo. Elbląg, ewentualnie mogę podrzucić do Trójmiasta.

ZDJĘCIA: http://imageshack.us/g/718/pc260001.jpg/

Mam w tej chwili na stanie 8 szczeniaków. Wypadałoby powoli się zacząć rozglądać za ich nowymi właścicielami. Zdjęcia wrzucam, w razie czego mogę jeszcze dorzucić, jakby ktoś chciał się konkretnemu przyjrzeć. Są to wagabundy żuławskie, czyli ‘rasowe’ kundelki :P. Swoją drogą to praktycznie ostatnia szansa na szczeniaka- kundelka, bo od nowego roku wchodzi zakaz rozmnażania psów poza hodowlami (jak mają zamiar tego przestrzegać to już nie mam pojęcia). Szczeniaki mają w tej chwili 5 tygodni, do oddania w styczniu, będą po szczepione, ‘po przeglądzie’ u weterynarza. No i co tu dużo mówić, są po prostu zajebiste :lol:

pc260001.th.jpgpc260210.th.jpg

pc260080.th.jpgpc260242.th.jpg

Jak chcecie, albo znacie kogoś kto byłby zainteresowany to dajcie znać :slight_smile: Niestety 9 psiaków w domu sobie nie zostawię :smiley:

Tak poza forum to moje:

kontakteu.png

A ten zakaz chyba tylko handlu dotyczy…

Psiaki są cudne :smiley: Wziąłbym chętnie ale na chwilę obecną sytuacja mi nie pozwala mieć żadnego psiaka. A z jakiego miasta tak w przybliżeniu są te psiaki ?

Co do zakazu to oczywiście, że nie będzie działał. W innych krajach rozwiązali to w sposób bardziej, że tak powiem “kontrolowany”. Wszystkie bezpańskie, bezdomne czy kompletnie nie rasowe psy i koty są od razu sterylizowane. Wiem, że wielu może się to wydawać brutalne ale ten sposób działa najlepiej.

Psiaki są w Elblągu i tam można je obejrzeć. Do Trójmiasta mógłbym jak coś przywieźć, ale wtedy to już konkretnego psiaka tylko.