Oddzielanie głosu od lini melodycznej

Zna ktoś sposób, czy też jakiś program za pomocą, którego mógłbym oddzielić od lini melodycznej głos…tak aby została sama linia melodyczna…dzięki z góry :? jestem ciekaw czy jest możliwe do zrobienia domowymi sposobami

POST CWAJ :::: przecież pisze wyraźnie, że chcę usunąć tylko głos, a nie głos wraz z melodią

eeeee myśle, że nie bo jak wytniesz głos to dzwięk bedzie skopany w tym miejscu.

Zakładałem podobny bardzo temat http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … =podk%B3ad

Zobacz mój 3 czy 2 post.

dzięki morgen…to już chyba dam sobie spokój z moim problemem…a jeśli chodzi o program dzięki któremu będziesz mógł zmiksować 2 mp3 to polecam traktor dj

Niemożliwe jest to… Nawet sposobami niedomowymi… Zawsze będzie jakaś utrata jakości linii melodycznej… Już łatwiej wydaje mi się napisac lub znaleźć samą linię melodyczną 8)

a jest jakis program dzieki ktoremu mozna wyciac z muzyki jakis pojedynczy dzwiek ktory jest wkomoponowany w drugi tak zeby bylo slychac jeden ten ktory chcem sobie wziac??poniewaz czasami podobaja mi sie takie dzwieki jakie sa w muzyce a niemoge ich znalezc nigdzie na necie sa to tak zwane loop’y

a co do miksowania muzyki zgadzam sie z tym ze traktor dj studio jest jednym z najlepszych programow do miksowania muzyki :] ale niewiem jak nagrywac nim dio wav i do mp3 kolega sie nim bawi i niewie jak to zrobic ,ja tam sobie dalem z nim spokuj :]

pozdro:]

nie wytniesz tak pojedynczego dzwieku z drugiego, a loopy to moim zdaniem (moze sie myle) zapetlone fragmenty jakiegos utworu albo dzwieku.

polecam program fruit loop czy jakos tak, tam masz szerokie mozliwosci w stworzeniu dowolnego dzwieku nawet edytujac juz istniejace

zapetlone to sample sa (tak mi sie wydaje ale niejestem pewien) ale mniejsza o to no szkoda mam demo ale niewiem jak sie do mp3 zapisuje lub do wav’ow :frowning: :frowning: :? :?

zeby zapisac do wave musisz wziasc export

jak masz demo to postaraj sie o pelna wersje

do laczenia dzwiekow polecam fruit track 2

sample to chyba kawalki utworu, zreszta niewazne :wink: