Oddzielne stanowisko na 2 monitorach- 1 komputer

Witam.

Mam pytanko :

Czy jeżeli podłącze do karty GTS 450

1 monitor pod wejście Analogowe

a 2 pod cyfrowe oraz po 2 myszki i 2 klawiatury

to będe mógł na ekran 1 monitora dać 1 okno gry World Of Wacraft i sterować tam postacią ( za pomocą myszki i klawiatury nr 1 ) a na ekranie 2 monitora dać 2 okno wowa i sterować myszką i klawiaturą nr 2 ?

Kiedyś czytałem, że Win7 obsługuje do 10 stanowisk przy użyciu jednej jednostki centralnej (komputera), ale jak to wygląda w praktyce to nie mam pojęcia.

Nie wiem jak jest z WoW ale większość gier online nie daje się uruchomić podwójnie (legalnie) na jednym kompie.

http://international.ibik-soft.com/content/view/39 Gdybym miał wymagane peryferia, sam przetestowałbym działanie tego programu.

Nie używając zewnętrznego oprogramowania - nie. Chyba, żebyś pokombinował z VirtualBox’em - on ma możliwość używania tylko jednej myszy itp. ale to za dużo kombinowania z systemem wirutalnym, wydajność też Cię nie powali.

Potrzebne mi tylko oprogramowania żeby mieć 2 myszki i klawiatury

Możesz podłączyć tyle myszek i klawiatur ile masz wolnych gniazd USB ale i tak będziesz miał tylko jeden kursor :lol:

Wyczytałem na innym forum :

"29 Gru 2012 21:22 Re: Jeden komputer / dwa ekrany / dwie klawiatury / dwie myszki ?

da się, ja tak mam od 2 lat , robi to program Aster V7 "

Kolega ADR1991 podał takie rozwiązanie. Pamiętaj o zakupieniu licencji żeby go legalnie uzywać :slight_smile:

A dokładniej na elektrodzie. Przetestuj działanie tego programu (wersja trial na 10 dni) i podziel się wrażeniami jeżeli możesz.

Jutro zakupuje przejściówke do wejścia z angolowego na cyfrowe do monitora aby podpiąć 2 monitor i przekaże wam Wrażenia :slight_smile:

Jutro zakupuje przejściówke do wejścia z angolowego na cyfrowe do monitora aby podpiąć 2 monitor i przekaże wam Wrażenia :slight_smile:

EDIT :

Da rade na 1 PC aby druga mysz i klawiatura przekazywała dane w innym oknie ?

NP w oknie gry numer 1 pisze siema i działa tam 1 klawiatura a w 2 oknie przeglądarki wpisuje jakiś wyraz i działa tam klawiatura nr 2 ?

Dodane 11.01.2013 (Pt) 18:14

PRogram http://international.ibik-soft.com/content/view/39

Aster V7 rozwiązał problem !

Gram z siostrą właśnie w World Of Wacraft dzięki 2 myszkom na USB oraz 1 klawiaturze na USB a drugiej na stare wejście.

Monitory podłaczone są --> 1 pod Anaglowowe a drugi pod cyfrwoe do 1 karty GTS450

Wszystko działa jak należy !

pozdrawiam.

Temat do zamknięcia