Odejście z Forum

Zaczesto to ty tu nie jestes wiec ci sie nie nudzi :lol:

ja tam ledwo wlazłem na to forum, i nie myślałem żeby je opuścić. Przy okazji chciałbym pogratulować adminom tej stronki, no i moderatorom dzięki którym panuje tu ład i porządek :smiley: :smiley: :smiley:

W związku z tym wysyłam Ci mailem grzebień, szampon, krawat i coś na cerę! :wink:

czsami się zdarzało, no ale co mi tam ehehehe

Zaczesto to ty tu nie jestes wiec ci sie nie nudzi :lol:

A ja kiedyś musiałem opuścić to forum, dawni admini zresztą pamiętają okoliczności :lol: ale jak tu wytrzymać w takim towarzystwie (bez urazy)

e320cdi też pamiętam,. ohoho :slight_smile:

Było, i oby minęło :slight_smile:

Ja też ponieważ jestem za krótko na tym forum żeby myśleś o odejściu.

minęło, minęło… już prawie nikt o tym nie pamięta :slight_smile: ale też poza adminami, modami i Boczim nie ma tu już użytkowników z “tamtych lat” :slight_smile:

Popatrz na date mojego dołączenia :wink:

No ja powiem że nie miałem takich myśli :lol:

Mnie to nawet kiedyś chiceli z przymusu z tąd usunąć :wink:

No i co sąsiad nie dałes się(kiedys chyba miałes inny Nick) :wink:

A nie można było tego załatwić za porozumieniem stron? :wink:

Widocznie nie :stuck_out_tongue:

ja jak bym sie wylogowal to niewiem co by to bylo u mnie ta sorona jest wlaczona tylko jak wlaczam kompa i ja wylaczam jak wylaczam kompa :lol:

Czyli caly czas przesiadujesz na tym forum :wink:

poczytalem sobie i napisze tak… nigdy na zadnym forum nie siedzialem a to z prostego powodu brak neta i kompa :wink: jakos nie odczuwalem takiej potrzeby :? lecz teraz gdy wynikla taka potrzeba (studia itp.) w miare szybko trafilem na strone a pozniej na forum szukajac pomocy dokladnie nie pamietam o co chodzilo i to forum jakos tak mnie przekonalo do siebie fajna atmosfera :smiley: i mimo ze bylem nowy od razu dostalem kilka porad. jestem tu i bede !!

Uzgadniajcie to na PW