Odejście z Forum

(Marsmo) #1

Był ostatnio taki topic pt. "Jak trafiłeś na Forum Dobre Programy".

Linka nie będę podawać, bo w miarę świeży...

A ja zapodam temat zgoła odwrotny - "Czy kiedykolwiek

zajarzyła Ci się w głowie myśl, by to Forum opuścić - i co

było tego bezpośrednim motorem?"

(Harry666) #2

oczywiscie ludzie , nie zawsze ich sugestie sa prawidłowe ! a kultura najwazniejsza , takze zadnych sporow ujawniac publicznie nie mam zamiaru !

pozdrawiam

(Asterisk) #3

I bardzo słusznie, każdy ma prawo się mylić swoich ocenach,

(boczi) #4

Miałem kilka razy taką chęć ze względu na... wiele łączących się ze sobą czynników. Nie będę wyszczególniał, ale odpowiedź to TAK.

(lazikar) #5

Pierwsza część pytania Tak druga :x

(system) #6

Gdybyś Ty to miała zrobić byłaby to wielka strata a temat ten wywołałaś chyba jakimś małym dołkiem spowodowanym innym topikiem?

Ja na razie nie myślę na ten temat choć chętnych do wykopania mnie stąd widzę sporo! :x

(Figc) #7

może idiotyczna będzie moja wypowiedź, ale to forum jest tak specyficzne i oryginalne, że czasem trudno sobie odpuścić choć jeden dzień żeby tu nie wstąpić :smiley:

jednak czasem bywało, że nerwy ponosiły...

czasem robiło się błędy, których później żałowanie nie mogło w żaden sposób naprawić szkód... za bardzo czasem ingerowało się w nie swoje sprawy, w nie swoje problemy i kłótnie czego efektem było :x

i nie mam do nikogo o to pretensji no jedynie do siebie :!: ale wiele mnie to nauczyło i choć nadal nie popieram niektórych działań pewnych osób tutaj to jednak swoje doświadczenia mam i wiem już czego nie należy dotykać :!: napewno każdemu się zdarzyło popaść w jakiś konflkit, każdemu czasem się wydaje, że to forum należy do niego i zapomina się czasem, że forum dobreprogramy jest forum ogólno dostępnym dla całego świata i należy zachowywać się z kulturą i szacunkiem, a w głębi ducha można sobie poklnąć etc.

jak to mówią "rządasz czystości zachowaj ją sam" :slight_smile:

nie wiem co u niektórych wywoła ten post, ale myślę, że będzie dobrze :slight_smile:

(system) #8

Chyba same medale i gratulacje - tak skomplementowałeś to forum! 8)

(Figc) #9

kerimus znasz mnie nie od dziś 8) i moje zamiary zapodane w tym poscie są ci napewno dobrze znane więc taka dywersja jest raczej zbędna :PPP :stuck_out_tongue: :smiley: :PPP

(Minio Dp) #10

Jestem tu zbyt krótko więc nie miałem narazie żadnego takiego pomysłu :wink:

(3dm Racek) #11

Czasem trącają mnie nerwy i chcę opuścić to forum.

Teraz to zrobię ze wzgędu na wyjazd i brak dostępu do kompa przez jakiś czas.

Bywajcie !

(Damian) #12

Jestem tu od długiego czasu i nie zostałem nigdy narażony na nieprzyjemności,które miałyby wywołać we mnie chęć "odwrotu". Tak jak mówi banita...To forum jest tak specyficzne,ze nie sposób się z nim rozstać :slight_smile:

Gdybym z tąd odszedł czółbym się chyba jakbym uciekał z domu rodzinnego :slight_smile:

(dżasny) #13

Damian ma racje... ja jestem od ponad miesiaca a juz sie zwiazałęm z tym forum :smiley: czułbym sie jakbym cos stracil gdybym stad odszedł :smiley:

(Carolin6) #14

Nigdy o tym nie myslałam, dziwnie się czuję gdy chociaz raz na dzień nie zajrzę na forum.

Dobre Programy to mój trzeci domek .

Nie opuszcza sie domku , gdzie jest (najczęściej) miło i przyjemnie.

:calus:

(Romek1990) #15

Ile razy o tym myslalem :stuck_out_tongue: Myslalem sobie"Co ja z tego bede mial?" ale po zrozumialem ze nie umiem wytrzymac wiecej niz 2 dni :lol:

(Morgenowsky) #16

Ja niestety miałem opuścić forum i nawet opuściłem.

POWÓD:

Normalnie się logowałem, ale nie pokazywało mi nowych wiadomości.

(Daniel Raq) #17

To bywała raczej wina przeglądarki :wink:

(Morgenowsky) #18

No nie wiem, raz działało a raz nie. Ważne, że już jest wszystko dobrze :slight_smile:

(Dragonlnx) #19

Mówienie mi, że nabijam sobie posty ....

Wytykanie postów.

Wkurzenie na moderacjię (przeszło dawno :))

Depresja, zły dzień, dół ....

(szop pracz) #20

A ja nigdy o tym nie myślałem, dla mnie jest to najlepsze forum komputerowe i nigdy na forum i forumowiczach się nie zawiodłem. Przykro mi czytać, że niektórzy forumowicze nosili się z myślą opuszczenia forum gdyż naprawdę do niego bardzo dużo wnoszą i bez ich to nie byłoby to forum.

Pozdrawiam.