Odejście z Forum

Był ostatnio taki topic pt. “Jak trafiłeś na Forum Dobre Programy”.

Linka nie będę podawać, bo w miarę świeży…

A ja zapodam temat zgoła odwrotny - "Czy kiedykolwiek

zajarzyła Ci się w głowie myśl, by to Forum opuścić - i co

było tego bezpośrednim motorem?"

oczywiscie ludzie , nie zawsze ich sugestie sa prawidłowe ! a kultura najwazniejsza , takze zadnych sporow ujawniac publicznie nie mam zamiaru !

pozdrawiam

I bardzo słusznie, każdy ma prawo się mylić swoich ocenach,

Miałem kilka razy taką chęć ze względu na… wiele łączących się ze sobą czynników. Nie będę wyszczególniał, ale odpowiedź to TAK.

Pierwsza część pytania Tak druga :x

Gdybyś Ty to miała zrobić byłaby to wielka strata a temat ten wywołałaś chyba jakimś małym dołkiem spowodowanym innym topikiem?

Ja na razie nie myślę na ten temat choć chętnych do wykopania mnie stąd widzę sporo! :x

może idiotyczna będzie moja wypowiedź, ale to forum jest tak specyficzne i oryginalne, że czasem trudno sobie odpuścić choć jeden dzień żeby tu nie wstąpić :smiley:

jednak czasem bywało, że nerwy ponosiły…

czasem robiło się błędy, których później żałowanie nie mogło w żaden sposób naprawić szkód… za bardzo czasem ingerowało się w nie swoje sprawy, w nie swoje problemy i kłótnie czego efektem było :x

i nie mam do nikogo o to pretensji no jedynie do siebie :!: ale wiele mnie to nauczyło i choć nadal nie popieram niektórych działań pewnych osób tutaj to jednak swoje doświadczenia mam i wiem już czego nie należy dotykać :!: napewno każdemu się zdarzyło popaść w jakiś konflkit, każdemu czasem się wydaje, że to forum należy do niego i zapomina się czasem, że forum dobreprogramy jest forum ogólno dostępnym dla całego świata i należy zachowywać się z kulturą i szacunkiem, a w głębi ducha można sobie poklnąć etc.

jak to mówią “rządasz czystości zachowaj ją sam” :slight_smile:

nie wiem co u niektórych wywoła ten post, ale myślę, że będzie dobrze :slight_smile:

Chyba same medale i gratulacje - tak skomplementowałeś to forum! 8)

kerimus znasz mnie nie od dziś 8) i moje zamiary zapodane w tym poscie są ci napewno dobrze znane więc taka dywersja jest raczej zbędna :PPP :stuck_out_tongue: :smiley: :PPP

Jestem tu zbyt krótko więc nie miałem narazie żadnego takiego pomysłu :wink:

Czasem trącają mnie nerwy i chcę opuścić to forum.

Teraz to zrobię ze wzgędu na wyjazd i brak dostępu do kompa przez jakiś czas.

Bywajcie !

Jestem tu od długiego czasu i nie zostałem nigdy narażony na nieprzyjemności,które miałyby wywołać we mnie chęć “odwrotu”. Tak jak mówi banita…To forum jest tak specyficzne,ze nie sposób się z nim rozstać :slight_smile:

Gdybym z tąd odszedł czółbym się chyba jakbym uciekał z domu rodzinnego :slight_smile:

Damian ma racje… ja jestem od ponad miesiaca a juz sie zwiazałęm z tym forum :smiley: czułbym sie jakbym cos stracil gdybym stad odszedł :smiley:

Nigdy o tym nie myslałam, dziwnie się czuję gdy chociaz raz na dzień nie zajrzę na forum.

Dobre Programy to mój trzeci domek .

Nie opuszcza sie domku , gdzie jest (najczęściej) miło i przyjemnie.

:calus:

Ile razy o tym myslalem :stuck_out_tongue: Myslalem sobie"Co ja z tego bede mial?" ale po zrozumialem ze nie umiem wytrzymac wiecej niz 2 dni :lol:

Ja niestety miałem opuścić forum i nawet opuściłem.

POWÓD:

Normalnie się logowałem, ale nie pokazywało mi nowych wiadomości.

To bywała raczej wina przeglądarki :wink:

No nie wiem, raz działało a raz nie. Ważne, że już jest wszystko dobrze :slight_smile:

Mówienie mi, że nabijam sobie posty …

Wytykanie postów.

Wkurzenie na moderacjię (przeszło dawno :))

Depresja, zły dzień, dół …

A ja nigdy o tym nie myślałem, dla mnie jest to najlepsze forum komputerowe i nigdy na forum i forumowiczach się nie zawiodłem. Przykro mi czytać, że niektórzy forumowicze nosili się z myślą opuszczenia forum gdyż naprawdę do niego bardzo dużo wnoszą i bez ich to nie byłoby to forum.

Pozdrawiam.