Odinstalowalem monitor

Witam,

ktoregos razu podczas odinstalowywania omeg w celu zainstalowania nowszej wersji przez prypadek odinstalowalem monitor ;/

I niewiem jak go znowu zainstalowac … dodam ,ze ponowna instalaja sterownikow nic niedala .

Irytuje mnie to bo za kazdym razem gdy wlaczam kompa wyskakuje mi to okienko ,ze wykryto sprzet … zapewne wiecie o co mi chodzi :stuck_out_tongue:

Chcem ponownie zainstalowac monitor …tylko jak ?

pozdrawiam.

Czasami to aż mi Cię żal…ile Ty się namęczysz z tym swoim kompem… :slight_smile:

Odinstaluj sterowniki do monitora…zrób restart i ponownie zainstaluj gdy wyskoczy komunikat o wykryciu nowego sprzętu…

stary powiem ci ,ze on chyba nawet zainstalowany niejest a dziala caly czas :stuck_out_tongue:

Niewiem skad mam wzaisc stery :stuck_out_tongue:

Moj monitor jest firmy Yakumo LCD 19 cali ;/

Niewiem serio jak go ponownie zainstalowac .

A do monitora CD ze sterami to nie miałeś.

Menadźer urządzeń i odinstaluj wszystko co monitor - ma być pusto,restart kompa i jak komp będzie wykrywał nowe urządzenie to daj albo stery z płytki CD,albo niech zainstaluje sytemowe z XP.

Na sterach systemowych XP będzie zainstalowany monitor Plug and Play oraz monitory domyślne.

to jak działa i wyświetla obraz to w czym problem :?

może system sam zainstalował sterowniki. Wejdź w menedźer urządzeń i zobacz

niestety nie …

Jak wejsc w Menadźer urządzeń -powiedz mi bo niewiem - mam nimiecka winde ;/

Start - ustawienia - panel sterowania - system - sprzęt - menadzer urządzeń.

Polska wersja.

Tu szukaj sterowników:

http://www.yakumo.de/service/index.php?pid=550

BTW 5 sec. przygody z google.

Jeżeli tam nie ma monitor ma działać na tych systemowych.

fiesta tam niema sterow do XP :wink:

Dzieki wszystkim za porady, zainstalowalem systemowe stery i jest ok :wink:

Pozdrawiam.

A czy ja gdzieś napisałem że są ??

Zasugerowałem tok postępowania, Ty z niego skorzystałeś i rozwiązałeś swój problem i wszystko jest OK :slight_smile: