Odinstalowana karta graficzna, jak przywrócić?

Witam, właśnie odistalowałam sobie kartę graficzną! Brawo ja. Miałam GeForce GT 750M, teraz mam zintegrowaną intela. Zrobiłam to, ponieważ nie działał mi panel sterowania nvidia i czytałam, że trzeba odistalować sterowniki. Teraz nie mogę tego przywrócić. Pobrałam sterowniki ze strony nvidia, ale przy instalacji jest napisane, że nie może odnaleźć sprzętu, czyli tejże karty. Co mam robić?

Przywracanie systemu.

Właśnie to robię, przywracam system do dnia wczorajszego, a co jak nie pomoże?

Pojawił się kolejny problem. Przywracanie systemu nie powiodło się. Oto co mi wyskoczyło:
Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie. Pliki i ustawienia systemu nie zostały zmienione.

Szczegóły:
Wystąpił błąd narzędzia Przywracanie systemu podczas przywracania katalogu z punktu przywracania.
Źródło: AppxStagging
Miejsce docelowe: %ProgramFiles%\WindowsApps
Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu. (0x80070091)

Co mam robić.??

Masz kartę Intela a pobierasz sterowniki nVidii? Wpisz w wyszukiwarce kod błędu 0x80070091 i poszukaj, bo mi się nie chciało. Pobierz program AIDA https://www.aida64.com/downloads wersje trial i posprawdzaj jakie masz sterowniki. Użyj też programu. DriverAgent http://driveragent.com, który szczegółowo wyświetla zainstalowane sterowniki.

Po pierwsze czy jest to laptop czy komputer stacjonarny?

Po drugie: Jeżeli jest to laptop to jest pytanie czy posiada tylko jedną kartę graficzną czy dwie( zintegrowaną i dedykowaną w twoim przypadku NVIDIA Geforce 750M).
Jeżeli jest to laptop z dwiema kartami graficznymi, to być może odinstalowałaś sterownik od karty Intela i dlatego system nie widzi karty NVIDIA Geforce 750M. Zainstaluj najpierw sterowniki do karty zintegrowanej Intela, a następnie sterowniki do karty NVIDIA.
Ja mam lapka z dwiema kartami graficznymi i gdy zdarzyło mi się usunąć przez pomyłkę stery od integry to system nie widział też karty NVIDIA.

Dołączam się do pytania mam ten sam problem

Który ten sam? Nie działa ci panel nvidia, odinstalowałeś sterowniki, czy nie działa ci przywracanie systemu? Załóż swój temat, opisz w nim swój problem, podaj specyfikację komputera i co do tej pory próbowałeś już zrobić.

A próbowałeś zainstalować stare sterowniki przez Menedżer Urządzeń?
(opcja Przywróć sterownik)

Pozdrawiam