Odinstalowana karta graficzna, jak przywrócić?

(Dorsz12) #1

Witam, właśnie odistalowałam sobie kartę graficzną! Brawo ja. Miałam GeForce GT 750M, teraz mam zintegrowaną intela. Zrobiłam to, ponieważ nie działał mi panel sterowania nvidia i czytałam, że trzeba odistalować sterowniki. Teraz nie mogę tego przywrócić. Pobrałam sterowniki ze strony nvidia, ale przy instalacji jest napisane, że nie może odnaleźć sprzętu, czyli tejże karty. Co mam robić?

(Longhorn2009) #2

Przywracanie systemu.

(Dorsz12) #3

Właśnie to robię, przywracam system do dnia wczorajszego, a co jak nie pomoże?

(Dorsz12) #4

Pojawił się kolejny problem. Przywracanie systemu nie powiodło się. Oto co mi wyskoczyło:
Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie. Pliki i ustawienia systemu nie zostały zmienione.

Szczegóły:
Wystąpił błąd narzędzia Przywracanie systemu podczas przywracania katalogu z punktu przywracania.
Źródło: AppxStagging
Miejsce docelowe: %ProgramFiles%\WindowsApps
Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu. (0x80070091)

Co mam robić.??

(quantumrush) #5

Masz kartę Intela a pobierasz sterowniki nVidii? Wpisz w wyszukiwarce kod błędu 0x80070091 i poszukaj, bo mi się nie chciało. Pobierz program AIDA https://www.aida64.com/downloads wersje trial i posprawdzaj jakie masz sterowniki. Użyj też programu. DriverAgent http://driveragent.com, który szczegółowo wyświetla zainstalowane sterowniki.

(Pablo79) #6

Po pierwsze czy jest to laptop czy komputer stacjonarny?

Po drugie: Jeżeli jest to laptop to jest pytanie czy posiada tylko jedną kartę graficzną czy dwie( zintegrowaną i dedykowaną w twoim przypadku NVIDIA Geforce 750M).
Jeżeli jest to laptop z dwiema kartami graficznymi, to być może odinstalowałaś sterownik od karty Intela i dlatego system nie widzi karty NVIDIA Geforce 750M. Zainstaluj najpierw sterowniki do karty zintegrowanej Intela, a następnie sterowniki do karty NVIDIA.
Ja mam lapka z dwiema kartami graficznymi i gdy zdarzyło mi się usunąć przez pomyłkę stery od integry to system nie widział też karty NVIDIA.