Odinstalowana klawiatura i mysz

Pisze w imieniu znajomego.

Otoz przez przypadek odinstalowal on jednoczesnie mysz i klawiature firmy Logitech. Teraz nie moze bez tego uruchomic komputera, gdyz jest dwoch uzytkownikow - on i corka i gdy Windows XP sie zladuje musi dokonac wyboru sposrod uzytkowanikow zanim uruchomi sie pulpit, a Windows nie widzi ani myszki ani klawiatury. To samo w trybie awarayjnym, tylko ze do wyboru dochodzi jeszcze uzytkownik administrator, ale wyboru dalej dokonac nie mozna. W DOSie klawiatura dziala. On probowal odlaczyc a potem wlaczyc klawiature, zebym Windows wykryl automatycznie nowe urzadzenia, ale na etapie wyboru uztkownika to dziela.

Czy ktos ma jakies propzycje. Mi sie wydaje, ze byla taka opcja (tak samo jak moge wykrac tryb awaryjny), zeby automatycznie uruchomic Windows jako Administrator (czyli ten etap wyboru uzytkownika bylby pominiety i moze WIndows by rozpoznal sprzet), ale nie pamietam jak to sie robi.

Z gory dziekuje za pomoc.

A była próbowana ostatnia znana dobra konfiguracja?

Klawa i mysz są na USB czy na PS\2?? Niech spróbuje trochę poczekać przy ekranie logowania i powinna się zainstalować (przynajmniej ja tak mam).

Tak i niestety nie pomoglo - znowu strona z wyborem uzytkownika…

Odczekaj paręnaście sekund i powinno się samo zainstalować(na str.wyb. użytkow.).

Oba urzadzenia sa na PS\2.

Czekalismy dosyc dlugo na poczatku, nawet przy jednej nazwie uzytkownika pojawila sie informacja “masz 1 nieprzytana wiadomosc”, czyli jakby wszystko pracowalo w tle, ale jest zasloniete przez obraz wyboru uzytkownika.

On ma dzis prbowac z klawiatura i mysza USB pozyczona od kogos…