Odinstalowanie aplikacji w Nokia 6630

Z menu Galeria - > pobieranie grafik ściągnęłam aplikację Nokia Album ver: 3.0.35. Najpierw zainstalowałam na karcie pamięci, ale ponieważ aplikacja nie działała jak należy, zamykała się, wywaliłam na kompie, bo inaczej się nie dało. Coś mnie podkusiło raz jeszcze zainstalować w pamięci telefonu i teraz to już w ogóle nie wiem jak się jej pozbyć, ponieważ nie jest wykrywana. Ciągle mam info, że nie można usunąć. Proszę o jakieś sugestie, czym to badziewie wywalić. Ponadto będące w galerii standardowe tapety zmieniły format na nieobsługiwany, wyrzucić ich też nie można i nie mam żadnego pomysłu jak to naprawić. Wróciłam do ustawień fabrycznych, ale niczego to nie zmieniło.

Jeśli chodzi o ten nieszczęsny album to jest to coś takiego (szukając rozwiązania w necie, znalazłam na takiej stronie)

http://www.mobiletopsoft.com/symbian/fr … album.html

Zrób format telefonu. Wyłącz go nastepnie wcisnij naraz zieloną słuchawke, gwiazdke i 3. Włącz telefon z tymi trzema wciśniętymi klawiszami. Zaczekaj, aż telefon się włączy. Po tym zabiegu bedziesz miał czysty telefon. Nie zapomnij zrobic kopi książki telefinicznej widomości i innych potrzebnych Ci rzeczy, bo wszystko co masz zapisane w telefonie zostanie skasowane.

Lub prościej przy włączonym telefonie kodem *#7370#

Myślałam w ostateczności o formacie, ale mam masę danych w telefonie, w różnych folderach i chyba do rana ich nie skopiuję, trudno, jakoś przeżyję ich utratę. Kartę pamięci i SIM wyjąć przed formatem, czy zostawić?

Możesz wyjąć dla pewności.

coś jest narąbane w Libsach… wyjmij kartę pamięci i włóż do kompa i usuń z niej folder System (jest ukryty)

potem zrób formata wg porady scislego bo ten kod nic nie daje :stuck_out_tongue: na 6600 przy formacie pojawiał się napis formatting ale tobie nie musi bo np. w n90 też się nie pojawiał… trzymaj tą kombinację cały czas, jeśli spyta o położenie geograficzne, datę i godzinę to się udało… a jak się nic nie zmieniło to spróbuj jeszcze raz

EDIT:

przed formatem skopiuj kontakty i ważne sms do nokia pc suite bo je stracisz :wink:

Zrobiłam format używając kodu, z tym wciskaniem klawiszy jakoś nie udawało się, trzeba chyba mieć jakieś cyrkowe zdolności żeby to wszystko jednocześnie powciskać. Jest ok, album wreszcie zniknął z pola widzenia. Dziękuję wszystkim za pomoc. :smiley:

mi za którymś tam razem wyszło :wink: