Odinstalowanie AVG

Witam!

Mam problem.

Gdy wchodzę w Panel sterowania, Dodaj/Usuń Programy i odinstaluj AVG pojawia mi się coś takiego:

Obrazek: http://s2.zapodaj.net/images/91403304.bmp

(Jak kliknę na Szczegóły to pojawia się to okienko po lewej z napisem:)

Używam AVG Anti-Virus Free Wersja: 8.5.329.

Ma ktoś jakieś porady?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Użyj do deinstalacji TEGO

Odinstalowałem AVG przez to, zresetowałem kompa, ale teraz pojawia się to samo jak chcę zainstalować… :frowning:

Jeżeli już odinstalowałeś, to przeczyść rejestr CCleaner lub jv16 Power Tools.Zainstaluj ponownie.

Odinstaluj go instalką AVG Internet Security,jak ja uruchomić spyta co zrobić zaznacz deinstalacja.

Potem wejdz wStart>uruchom> wpisz regedit >enter >wejdz >HKEY_CURRENT_USER+OTWÓRZ ZAKŁADKĘ SOFTWARE I Z PRAWOKLIKU USUŃ AVG

I WEJDZ JESZCZE W HKEY_LOCAL_MACHINE+NA SOFTWAREi z prawokliku usun AVG.

Teraz restart sys i zainstaluj antywira.Powodzenia :smiley:

To spróbuj jeszcze tak:

  • w kluczu HKEY_CURRENT_USER\Software oraz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE poszukaj wpisów dotyczących AVG i Grisoft i je usuń

  • W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall trzeba zrobić to samo

  • Poszukaj też folderów związanych z AVG i z ustawieniami użytkownika w *C:\Document and Settings* oraz C:\ Program Files

  • w Menu start -> Uruchom wpisz services.msc i sprawdź czy są tam jakieś usługi związane z AVG i usuń ich wpis (AVG Uninstall) z klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services