Odinstalowanie dodatku McAfee


(Norah18) #1

Witam!

Mój problem polega na tym, że nie mogę odinstalować dodatku McAfee z poczty Microsoft Outlook. Przy każdym uruchomieniu pokazuje mi się taki komunikat:

16a5ed057ba268e0med.jpg

Nie potrafię w żaden sposób odinstalować dodatku - nie mogę go znaleźć ani w ustawieniach Microsoft Outlook ani w Dodaj/Usuń Programy. Mam Windows 7, laptop kupiłam już z zainstalowanym McAfee. Już dawno go nie mam zainstalowanego, używam ArcaVir, ale mimo całkowitej deinstalacji McAfee wciąż nie mogę odinstalować tego dodatku i w rezultacie pozbyć się uciążliwego komunikatu.

Czy ktoś wie jak mogę wyłączyć ten komunikat przy każdym uruchamianiu programu Microsoft Office?

Z góry dziękuję za pomoc.


(Zord) #2

użyj tego

http://download.mcafee.com/products/lic ... s/MCPR.exe


(Norah18) #3

Dziękuję, ale tego już dawno próbowałam.

Dzisiaj się zawzięłam i w końcu znalazłam rozwiązanie. A dokładnie podobny problem, który opisuje Pomoc Techniczna Microsoftu: http://support.microsoft.com/kb/315046/pl

W wersji 2007 MO u mnie ma w innym miejscu Menadżer Dodatków, tak czy owak znalazłam go jednak (Pomoc -> Opcje prywatności -> Dodatki) i na dole wybierając Rozszerzenie klienta programu Exchange pojawiło się okienko z dodatkami i m.in. nieszczęsnym McAfee. Dodatek odznaczyłam i komunikat się już nie pojawia :slight_smile:

Niemniej dziękuję raz jeszcze za pomoc i mam nadzieję, że dla innych moje rozwiązanie również okaże się przydatne :slight_smile:


(Monczkin) #4

Capricorn23 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978