Odinstalowanie NOD 32

Witam serdecznie mam takie pytanie otóż zainstalowałem sobie wersje trial a teraz chcialem ją odinstalować. Postapiłem wg prawideł tzn START- Programy- EST i w tym powiedzmy katalogu na samym dole napis UNISTal klikam odinstalowałem ale z ciekawości zagladam na START Panel sterowania- dodaj lub usun programy- i usuwam NOD 32 co potwierdza mi usunięcie programu. Następnie (chyba przesadzam ) otwieram RegCleaner i usuwam wszystko co związane jest z NOD 32 i ESt.Poczym zagladam do Mój komputer dysk c program files a tam jest katalog EST z moim antywirem NOD 32??? . Czym i jak usunąc coś takiego a na przyszłośc mam pytanie czy zawsze po usunięciu jakiegoś programu zostają takie śmieci???Za pomoc dzięki

A w dodaj lub usuń programy jest wpis nod32, jesli nie ma to mozesz usunac, a jeśli plik bedzie stawiał opór to uzyj programu Pocket KillBox

Dzięki za pomoc- w dodaj lub usuń nie ma wpisu sprawdziłem ale pozostał w program files na dysku c i niczym nie mogę go ruszyć mam tam kilka innych katalogów z nieużywanymi juz programami . Zaras instalije KilBoxa i zaczynam tę jak narazie nierówną walkę.

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 11:45

Nie bardz wiem jak dokładnie posłużyć się tym programem a nie chciałbym sobie systemu usunąć. Proszę o pare wskazówek jeśli można.

W polu Full Path… Podajesz ściezke pliku, w niżej połozonej belce zaznaczasz delete on rebot i klikasz na krzyzyk obok sciezki dostepu do pliku

Niestety tylko restartuje mi kompa a plik EST w program files jak był tak jest.

Spróbuj programem Unlocker :arrow:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571

Czy po odinstalowaniu noda zrestartowałeś chociaz system?

Jest to wymagane aby usunąć ten folder z C://program files/

Folder powinien się również bez problemów dać usunąć w trybie awaryjnym (F8 podczas startu systemu) i nie trzeba się paprać ze zbędnymi programami.

Tak zrestartowałem ale o tym że można usunąc w trybie awaryjnym nie wiedziałem. Na nastepny raz tak własnie zrobię nie mniej program który mi polecił x-awier poradził sobie z tym bez najmniejszego problemu. Gorąco dziękuję na przyszłośc będe wiedział.

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 14:56

A jednak coś sknociłem bo przy otwieraniu skrzynki wyskakuje mi taki komunikat http://img19.imageshack.us/img19/6549/problem7ba.jpg

Błąd wystepuje poniewaz przed odinstaloaniem nie wyłaczyłeś ochrony poczty w NOd32 a program pocztowy nadal próbuje uruchomic ta ochrone :):slight_smile: Ale jak to wyłaczyc to nie wiem.

Czy przed usunięciem folderu z program files odinstalowałes noda z dodaj/usuń programy?

Zainstaluj program jeszcze raz i należycie go odinstaluj tak jak powinno być.

Za skaner poczty odpowiedzialny jest moduł emon więc możesz go przed odinstalowaniem wyłączyć w opcjach programu.

Mam nadzieje ze go wyłaczyłem wszystkie fistaszki w NOD powyłanczałem program odinstalowałem. Wszuystko działa w poczcie nie włącza sie juz ten alert ale znowu spojrzałem do DYSK C PROGRAM FILESS a tam znowu pozostał katalog z zawartością http://img529.imageshack.us/img529/1971/problem3wj.jpg Może jednak pozostawie to gdybym czasem nie wyłączył tego skanowania poczty.

Kurcze jednak dalej cos mi nie pasuje bo po odinstalowaniu nie powinno być już tych folderów.

Przeczyśc rejestr programem jv16 oraz sprawdź w menedżerze zadań czt w procesach nie działa nadal proces nod32(xxx).exe

Folderu nie powinno byc, ale ja bym to wywalił ponieważ u mnie tez raz zostały takie pozostałości, ale je wywaliłem i wszystko było OK wiec podejrzewam że i u Ciebie będzie tak samo :):slight_smile:

Usunołem ręcznie i jak narazie wszystko w porządku no pół dnia spedziłem zresztą tak jak i WY ale serdecznie dziękuję za pomoc.

Proszę bardzo :):slight_smile: Do usług :):slight_smile: