Odinstalowanie offica XP

Office przestał mi działać , i nie mogę go ani usunąć,naprawić i cokolwiek z nim zrobić.Przy próbie otwarcia , naprawienia,odinstalowania wyskakuje następujący komunikat :nie można otworzyć tego pakietu poprawek sprawdż czy pakiet instalacji istnieje , czy masz do niego dostęp , skontaktuj się z dostawcą aplikacji. Nawet próba odinstalowania innymi programami nie daje rezultatów.Dzięki za sugestie.

Próbowałes w trybie awaryjnym??

Może to zależy od zalogowanego użytkownika?

Spróbuj go usunąć profilem “Administrator”.

Wszystkie próby robiłem z poziomu admninistratora , Spróbowałem z awaryjnego i wyskoczyło " uszkodzone pliki instalatora windows " i dalej nic z tego

podczas startu komputera wciskasz F8 pulsacyjnie do momentu pojawienia się stony wyboru sposobu uruchamiania

Zainstaluj to, a potem spróbuj jeszcze raz.

Pobrałem plki instalatora 3,1 ale niestety nic to nie dało.Ten system jest nieugięty :slight_smile: , robiłem wcześniej reinstalacje też bez skutku, pożycze od kumpla offica i zobacze czy jego mogę zainstalować bo z mojej płyty też nie startuje a w ostateczności format.Dzięki za podpowiedzi.Dzisiaj nie mam czasu jutro sprawdzę.Dzięki.

spróbuj odinstalować to w następujący sposób:

Włóż płyte systemową, następnie przejdź do \support\tools gdzie zainstaluj setup.exe

Start-> wszystkie programy-> Windows Support Tools-> Command Prompt gdzie wierszu poleceń wpisz msicuu

Niestety tak namieszałem że zrobiłem format i teraz wszystko chodzi , przypuszczam że wszystko się zaczeło od zabawy jv16 power tools musiałem za dużo usunąć w rejestrze i stąd te problemy .

Jeżeli usuwałeś wpisy, które nie były oznaczone jako bezpieczne do usunięcia, to możliwe.