Odinstalowanie Photoshop CS6 - Brak praw administratora pomimo bycia administratorem

Witam, mam problem z programem Photoshop CS6 Extended. Zainstalowałem go, działał normalnie ale postanowiłem go odinstalować. Najpierw usunąłem cały jego folder na dysku i wyczyściłem rejestr CCleanerem (Zawsze podczas odinstalowywania przez panel sterowania po programie zostawały resztki na dysku nawet po kilka GB). Kiedy się odinstalowuje po kilku sekundach pojawia się bezsensowny komunikat: “Do odinstalowania wymagane są uprawnienia administratora. Zaloguj się jako administrator.” Próbowałem z 2 innych kont jako administrator (w tym jedno świeżo stworzone) i nic. Jak mam się tego całkowicie pozbyć bo tracę cierpliwość ?

 

mógłbyś chociaż napisać jaki to system.

 

panel sterowania>narzedzia administacyjne>zasady lokalne>opcjezabezpieczeń>

 

UAC masz wyłączone?

Próbowałeś kliknąć na dezinstalator prawym myszy -> Uruchm jako Administrator?

 

Jak to nie da rady to proponuję spróbować w trybie awaryjnym systemu :wink:

semtex mogę tylko przez panel sterowania bo nie ma folderu. Ten program nie istnieje na dysku ale nadal są resztki nie do usunięcia. System to Windows 7 Home Premium. To samo sprawdziłem w programie After Effects i efekt jest podobny nie mam praw administratora. UAC mam wyłączone.

W mojej skromnej pomieszałeś kolejność. powinnieneś najpierw skorzystać z dezinstalatora w panelu “dodaj/usuń programy” -> usunąć ręcznie ewentualne pozostałości -> użyć Ccleaner.

 

Obecnie najszybsza i najpewniejsza droga to: Ponowna instalacja pakietu -> wykonanie usuwania wg. tego co napisałem wyżej :wink: