Odinstalowanie Service Pack 3

Mój problem polega na tym ze chciałem odinstalować SP3(Blokował mi włączenie jednej aplikacji NIEWAŻNE jakiej) i co zrobiłem napisze w punktach

1.W Dodaj usuń programy, chciałem usunąć a tam było ze Czy chcesz usunąć Service Pack z listy programów Dodaj/usuń… i nacisnąłem tak a on nie zniknął

mój obrazek z właściwości

8149c55d4794da9ef09ea4f9af2939.bmp

Potem na jakimś forum jakiś koleś powiedział zeby usunąć z rejestru wszystko co ma napis(klucze) Service Pack 3

I CO MAM TERAZ ZROBIC TO DALEJ JEST I BLOKUJE MI :evil: WŁĄCZENIE JEDNEJ APLIKACJI PROSZĘ O POMOC~!

http://support.microsoft.com/kb/950249

Może zamiast odinstalowywać bardzo ważny zbiór poprawek poprawiających bezpieczeństwo komputera lepiej by było znaleźć przyczynę nieuruchamiania się tej tajemniczej aplikacji? Podaj nazwę programu i komunikat jaki pojawia się podczas próby uruchomienia go.

Kolego tak na przyszłość żebyś wiedział to jak będziesz kiedykolwiek i gdzie kolwiek dawał takiego screena to wiedz że zamazuje sie tylko i wyłącznie wszystkie infotmacje “Zarejestrowano dla:”

Bo ten klucz z napisem OEM może się okazać przydatny dla piratów

Podaj nazwę i wersję tego programu oraz napisz w jakich okolicznościach nieda się go uruchomić,sprubuj przeinstalować tę twoją aplikacje na nowo,bo możliwe że się uszkodziła,a jak chcesz usunąc SP3 bezpiecznie to zrób to w trybie awaryjnym,choć on i tak powróci jeśli masz aktualizacje automatyczne włączone

Zobacz czy nie masz punktu przywracania systemu zainm zainstalowałeś SP3, lub obrazu dysku typu norton ghost.

Z tego co wiem SP3 trwale podmienia niektóre pliki więc pełna uninstalacja jest bardzo trudna, lub system się później zaczyna sypać ze względu na braki niektórych plików itp. itd.

Możesz również spróbować włożyć płytę z windowsem z service packiem niżym niż 3 i dać zainstaluj ponownie system windows (czy coś takiego). Przywraca on system i jego ustawienia zgodnie z plikami znajdującymi się na płytce, nie usuwając przy tym żadnych danych.

scorpion1948 a co pirat może z tym kluczem zrobić tak na marginesie przecież to nie jest klucz licencji tylko numer użytkownika systemu

Nic nieszkodzi,że to nie klucz licencji,kiedyś czytałem że nawet to można wykorzystać

a aplikacja to klient jednego z serverow mu online. wiem ze on nie działa na sp3 bo duzo osob miało problem i po odinstalowaniu sp3 wszytko grało.

chodzi o to ze klient sie włącza a przy łączeniu się z serverem gra sie wyłącza bez żadnych komunikatów

Edit

Zrobiłem choc moze glupuia rzecz ale, sciagnolem odnowa sp3 i zainstalowalem, klucze rejestru sie przywrocily ale nie w dodaj usun programy…

Dodane 24.03.2009 (Wt) 21:06

UP pls pomocy nie moge instalowac od nowa bo nie mam plytki