Odinstalowanie widnowsa 8

Witam. Rozpoczynam nowy wątek bo nigdzie nie mogłam znaleźć tego czego szukam :slight_smile: Jeśli jednak taki problem już się gdzieś pojawił z góry bardzo przepraszam.

Otóż na moim komputerze mam zainstalowane dwa systemy operacyjne - Windows 7 i Windows 8.

8 był tylko wersją testową na 90 dni i za parę dni skończy się testowanie.

Moim problemem jest to, że chce pozbyć się już ósemki z mojego komputera i totalnie nie wiem jak to zrobić. Oba systemy mam zainstalowane na dysku C.

Mówię od razu, że jestem totalnie zielona, jedynym sukcesem było to, że wgl udało mi się zainstalować Windowsa 8 bez pomocy nikogo i na więcej samodzielnie niestety mnie nie stać :slight_smile:

Cześć

W jaki sposób instalowałaś Windows 8?

Na pewno masz oba systemy na jednej partycji czy Windows 8 był instalowany jako “aktualizacja” Windows 7?

Na dysku C masz katalog WindowsOLD?

Przeczytaj: Jak odinstalować W 8 i wrócić do W 7

Oba Windowsy były instalowane przez USB i na pewno oba są na tym samym dysku.

Mam trzy katalogi

  1. Windows

  2. Windows.old

3.Widnows.old.000

Ale pewnie jest za dużo o jeden bo instalowałam Windowsa 8 dwa razy bo tak jak mówiłam jestem totalnie zielona więc to pewnie z tego powodu

Cześć

Zapewne zainstalowałaś Windows 8 na Windows 7 a nie obok niego.

Sprawdź rozwiązanie z tematu do którego link podałem wyżej.

Jeżeli nic nie zadziała, pozostanie przeinstalowanie systemu Windows 7. Tylko przed przeinstalowaniem systemu, zrób backup swoich danych. Tak dla bezpieczeństwa.