Odinstalowanie WMP i Internet Explorer

(Prosguix) #1

Czy mozna odinstalowac te programe, wiem ze WMP mozna usunac ale nie wiem jak. Jaki program jest potrzebny i jak to zrobic?

(adam9870) #2

Jaki masz system ? Jeżeli Windows XP to sprawdź tak:

Start => Ustawienia => Panel Sterowania => Dodań lub usuń programy => Wybierz po lewej stronie Dodań/usuń składniki systemu Windows.

Jednak nie radzi się odinstalowywania np. IE ponieważ sporo programów potrzebuje właśnie jego do prawidłowego działania. :roll:

(sdar) #3

miniuka - nie dublujemy postów.

(Monczkin) #4

bartek_olsztyn poprostu nie używaj, ale nie usuwaj. Niektóre np. komunikatory potrzebują IE do prawidłowego działania

(Prosguix) #5

ok, narazie dam sobie spokuj z IE, a jak to jest z WMP ??

(Wojtas_16) #6

Tak samo usuwa się WMP. Oczywiście jeśli masz Windows XP. (Bo to jest sposób usuwania w XP'kach.)

(Prosguix) #7

A jak usune WMP to zadnych problemow nie bedzie, tak jak przy IE.

(Dark Alchemy) #8

Nie powinno być chociaż mogę się mylić.

(Kamillo Voids) #9

no to sie troszkę mylisz bo nie będzie mógł np. oglądać niektórych filmików czy clipów video na internecie i podobne drobne rzeczy

(Dark Alchemy) #10

Ale to nie są takie problemy jak przy odinstalowaniu IE. Zresztą można to ominąć. Wystarczy znać trochę HTML i już za pomocą źródła strony można znaleść link do filmiku i go ściągnąć na dysk.

(Prosguix) #11

Eeee, znam troche HTML, ale nie bede robic takiego burdelu na kompie, chodz nie wiem czy nie jest wiekszy burdel teraz gdy mam IE i WMP. Dzieki i PZDR