Odinstalowanie WMP i Internet Explorer

Czy mozna odinstalowac te programe, wiem ze WMP mozna usunac ale nie wiem jak. Jaki program jest potrzebny i jak to zrobic?

Jaki masz system ? Jeżeli Windows XP to sprawdź tak:

Start => Ustawienia => Panel Sterowania => Dodań lub usuń programy => Wybierz po lewej stronie Dodań/usuń składniki systemu Windows.

Jednak nie radzi się odinstalowywania np. IE ponieważ sporo programów potrzebuje właśnie jego do prawidłowego działania. :roll:

miniuka - nie dublujemy postów.

bartek_olsztyn poprostu nie używaj, ale nie usuwaj. Niektóre np. komunikatory potrzebują IE do prawidłowego działania

ok, narazie dam sobie spokuj z IE, a jak to jest z WMP ??

Tak samo usuwa się WMP. Oczywiście jeśli masz Windows XP. (Bo to jest sposób usuwania w XP’kach.)

A jak usune WMP to zadnych problemow nie bedzie, tak jak przy IE.

Nie powinno być chociaż mogę się mylić.

no to sie troszkę mylisz bo nie będzie mógł np. oglądać niektórych filmików czy clipów video na internecie i podobne drobne rzeczy

Ale to nie są takie problemy jak przy odinstalowaniu IE. Zresztą można to ominąć. Wystarczy znać trochę HTML i już za pomocą źródła strony można znaleść link do filmiku i go ściągnąć na dysk.

Eeee, znam troche HTML, ale nie bede robic takiego burdelu na kompie, chodz nie wiem czy nie jest wiekszy burdel teraz gdy mam IE i WMP. Dzieki i PZDR