Odklejający się ekran S3 mini - co zrobić?

Witajcie, 

w sobotę zauważyłem w telefonie mojej narzeczonej, że zaczął się odklejać (chyba) ekran. Niestety jest to postępujące. Telefon jest od niedawna po gwarancji (może ok 1 miesiąca). Czy coś z tym można zrobić, czy zostaje tylko ewentualna wymiana wyświetlacza, albo pozbycie się telefonu? W załączniku zdjęcie.

 

post-118734-0-79105400-1433757477_thumb.

Ktoś kiepsko przykleił dotyk podczas wymiany. Masz takie wyjście: pójść do sewisu gdzie to było robione i reklamować jakość usługi. Lub przykleić go samemu. Sprzedać? W tym stanie wiele nie wezmiesz za niego.

Ja z jego postu zrozumiałem, że telefon jest miesiąc po obowiązującej gwarancji.

 

Wydaję mi się, że w tym modelu warstwa dotykowa jest sklejona razem z wyświetlaczem, więc samego dotyku nie dokleją bez wymiany całego wyświetlacza.  

 

Koszt wyświetlacza to ok. 200 zł plus robocizna. 

Odyniec_Stary -zgadza się -dotyk jest klejony z wyświetlaczem :slight_smile: .Ale nie wiem czy wiesz o tym,że są też dostępne w sprzedaży same dotyki (podróbki).I jeśli ktoś wymienił sam dotyk to co? Ale oczywiście nie będę podważał opini fachowca wyskokiej klasy. :).Co do gwaracji jest jeszcze coś takiego jak rękojmia.Co do ceny za lcd nie wiem gdzie zamawiasz części ? Obudowa przednia z ekranem dotykowym i wyświetlaczem Samsung I8190 Galaxy S3 Mini - biała (oryginalna)-381zl  ****Obudowa przednia z ekranem dotykowym i wyświetlaczem Samsung I8190 Galaxy S3 Mini - czarna (oryginalna) 375zl.  oczywiście są to komplety dotyk z ramka i lcd.

Telefon nie był nigdy w serwisie. Skończyła się gwarancja po prostu i ostatnio z dnia na dzień się takie coś zrobiło. Nie opłaca mi się kupować całego panelu za takie pieniądze, bowiem i tak za kilka miesięcy miał być wymieniany telefon.

Problem w tym, że nie odkleisz warstwy dotykowej od wyświetlacza, bez szkody dla obu. Niektórym się udaje, ale to są jednostkowe przypadki.

 

 

Za późno na to.

 

 

Ceny z allegro.

 

http://allegro.pl/oryg-wyswietlacz-lcd-amoled-samsung-s3-mini-i8190-i5001332050.html

Mając dobrą wprawe odklejsz dotyk od lcd bez uszkodzenia . http://magboss.pl/obudowa-przednia-z-ekranem-dotykowym-i-wyświetlaczem-samsung-i8190-galaxy-s3-mini-biała-(oryginalna),a,pl,31319.html