Odkurzacz automatyczny do 1000 zł

Cześć. Mieszkanie w bloku, 50m/2, bez zwierząt, dywanów, starych kanap czy foteli. 2 dorosłe osoby, a codziennie trzeba 2-3 razy zamiatać. Nawilżacz utrzymuje 40-50% wilgotności, a wszędzie MASAKRA od kurzu czy szlag wie czego, panele podłogowe i meble “siwe”…

Szukam odkurzacza, byle nie Roomba. Metraż mały, ale chcę super wydajności i siły ssania. Mopowanie nie jest wymagane, ale już programowanie czasu sprzątania tak. Najważniejsze, żeby jego czyszczenie po sprzątaniu nie było czasochłonne. Jest teraz mnóstwo producentów typu ILIFE ze swoimi V7 czy V8…Podzieli się ktoś swoją sprawdzoną opinią jako użytkownik takich odkurzaczy? Pzdr.

Poszukaj odkurzacza NEATO. BotVac D3 widzę, że można dostać w okolicach 1300-1500zł. Jego minus jest taki, że do konfiguracji wymaga telefonu i dostępu do WiFi, ale warto dołożyć i kupić sprawdzoną firmę.
Mapowanie tylko ci się wydaje, że nie jest potrzebne. Bez niego odkurzacz będzie jeździł w losowe miejsca i robił robotę głupiego. Bezsens totalny, bo będzie tracił czas na powtarzanie tych samych miejsc, a w inne nie wiedzie wcale.

…do 1000 zł.

1150-1250 jest Xiaomi (Roborock)S5 (S50).

Żona :grinning:

1 polubienie

Mopowanie, Panie Kolego, mopowanie :slight_smile: Czyli szmatka zwana mopem.

1 polubienie

Zacna cena za dobrą żonę, jak poniżej 1000zł dałeś.

1 polubienie

Żonkę mam, a do 1000 zł takich odkurzaczy multum. Skuszę się na Alfavise v10, kilka dni temu premiera, cena 850zł, wszystkomający.

  • paaaanie, tak ciągnie, że aż prześcieradło w tyłek zasysa!

Napisz koniecznie swoją opinię - może przydać się innym.

Ja właśnie zamówiłem za ~1207zł Roborock S50

  1. do dzisiaj są po 323.99zł
  2. obniżyłem o $10 kuponem: NAGRODY100
  3. obniżyem o $16 kuponami select sprzedawcy
    Wyszło: 313.99USD

Wysyłka z Czech, więc powinien być spokój z cłem.

Wycieraczka pod drzwi +… sprawdzenie kanałów wentylacyjnych.
W wielkiej płycie macie dzielone pewnie, jak sąsiad wstawił, nielegalnie, wentylator to pompuje Ci do mieszkania …i cały syf z tego kanału masz u siebie. :wink:

2 polubienia

… lub wystarczy mieszkać kilkaset metrów od ruchliwej ulicy.

1 polubienie