Odkurzacz, niewidoczny tekst w oknie programu


(Andrew1619) #1

Witam. Mam taki problem jak w temacie. Otóż zainstalowałem wczoraj Odkurzacza (pobrałem bezpośrednio ze strony producenta) i do czasu uruchomienia wszystko przechodziło gładko. Normalnie się pobrało, instalacja przebiegła w pełni bez problemów. Jednakże po uruchomieniu programu zauważyłem, że nie wyświetla się tekst w jakimkolwiek oknie (trudno nie zauważyć). Program jak widzę działa i da się we wszystko wejść/kliknąć. Mimo wszystko jest to zdecydowanie niekomfortowe bo nie wyświetla mi się chociażby czym jest dana zakładka a zgadywać przecież nie będę co klikam. Najlepiej pokazać to na obrazkach.

Wchodząc w ustawienia wygląda to tak:

I wygląda to wszędzie podobnie gdzie bym nie kliknął. No i generalnie nie wiem co może być przyczyną tego stanu rzeczy. Dodam, że antywirusy wszystkie wyłączałem przy instalacji i uruchomianiu programu więc mimo wszystko wątpię by one coś blokowały. Wersję odkurzacza zainstalowałem 13.3.0.1584.

Jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie to podaje jaki mam system:

  • Windows 7 64bit.

  • Procesor: IntelCore i5-3210M 2.50 GHz

  • Ram: 6 GB

  • HDD: 1 TB

  • Karta Graficzna: GeForce GTX 660M

Ten problem poruszony już został na forum odkurzacza lecz niestety jak dotąd nie udało się rozwiązać tego problemu. Oczywiście podaje link aby można było zobaczyć co do tej pory zostało poczynione

http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index ... 10.new#new

Bardzo proszę o pomoc.


(Bogdan_G) #2

Po kliknięciu w ustawienia, wyświetla się panel ustawień, a na samym dole masz po lewej opcję "napraw". Spróbuj tego.


(Andrew1619) #3

Jako że ze nic nie widać co jest napisane ciężko jest mi to kliknąć. Jednakże wszedłem w ustawienia i kliknąłem na coś na samym dole po lewej stronie (mam nadzieję że to była ta opcja "napraw". Po kliknięciu wyskoczył mi komunikat. Lecz co zawierał nie mam pojęcia bo tekst również i tu się nie wyświetlił. Problem pozostał


(Bogdan_G) #4

Czekaj. Odinstaluj ten odkurzacz. Pobierz na dysk wersję portable, choćby na D i będzie to instalator portable, ale nie uruchamiaj go. Wpierw wypakuj, potem kliknij w tą zieloną ikonkę i otwórz. Gdy będzie działał, to potem z prawokliku wybierzesz "przypnij do meny start". To ten sam odkurzacz, tylko, że bez instalowania.

http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php

Wersja przenośna stabilna: 13.3.0.1584 (14.04.2013)


(Andrew1619) #5

Niestety ten sposób również nie zadziałał. Teksu dalej nie wyświetla :frowning:


(Bogdan_G) #6

Spróbuj uruchomić odkurzacza z prawokliku, jako administrator.

Najedź kursorem na ikonę odkurzacz i z prawego przycisku myszy wybierz właściwości. Sprawdź, czy nie jest zaznaczone "Tylko dla odczytu". Gdyby tak, to odznacz. Gdyby na dole była opcja "odblokuj", to kliknij w nią. Potem daj zastosuj i OK.


(errata72) #7

Twój Avast zgłasza problem podczas instalacji. Widać to na pasku.Odinstaluj to co do tej pory i wyłącz ochronę w czasie rzeczywistym na czas instalacji nowego Odkurzacza.


(Andrew1619) #8

Samo uruchomienie jako administrator nic nie zmienia jeśli również o to chodziło. 'Tylko do odczytu' mam odznaczone. Zobaczyłem nawet czy zaznaczenie coś zmieni ale również nie. A jeżeli chodzi o Avasta to przepraszam obrazek mógł wprowadzić w błąd. W czasie kiedy robiłem PrtSc kazałem Avastowi przeskanować komputer stąd wyświetla się na pasku (a nóż znajdzie jakiegoś wirusa który to blokuje myślałem). Jednakże żadnych najmniejszych wirusów nie wykrył. Avast nie widzi żadnego problemu co do Odkurzacza, żaden komunikat odnośnie niego mi nie wyskakiwał. Odinstalowałem nawet antywirusy aby sprawdzić czy coś to zmieni ale wszystko jest tak samo jak z nimi, czyli instalacja przebiega pomyślnie bez zakłóceń a po uruchomieniu programu brak tekstu.