Odkurzacz usuwa plik dźwiękowy

(radzik radzik) #1

Fajny jest ten programik "Odkurzacz" i działa mi w trybie bezpiecznym, ale usuwa mi plik, który odpowiada za dźwięk na stronie itvp.pl Wiecie, który to plik to bym go sobie zablokował???

(fiesta) #2

Nie wiecie 8)

Jak znasz roszerzenie to go usuń z listy kasowanych i po ptokach

8)

Ikonka z gwiazdką wybór trybu.

(radzik radzik) #3

Najpierw wziąłem odkurzaczem wyczyściłem. Zauważyłem, że usunął mi plik, który nie odtwarzał na itvp.pl dźwięku. Więc tam był akopia bezpieczeństwa, którą wszytko mogłem przywrócić. Potem zaistalowałem Ccleanera i nim posprzątałem ale ten głupek nie zrobił już kopii i dźwięk na itvp.pl nie działa. Co moge zrobić?? Przywracanie systemu odpada - dawno był zrobiony punkt przywracania. Pomocy! !!

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 19:31

Jeszcze jedno dziwne spotrzeżenie: dźwięk działa jak odsłuchuje "Sopot" a inne pliki np. "Niezła jazda" już nie ma dźwięku.

Mam prośbę: podam linka, sprawdźcie czy u was dźwiek jest i na czym.

Sopot: http://www.itvp.pl/sopot2006/i.tvp/

"Niezła jazda": http://www.itvp.pl/niezlajazda/i.tvp/#

(opi) #4

Po pierwsze:

• pilną sprawą jest zaraportowanie tego problemu na forum programu i autorowi Odkurzacza, celem dodania odpowiedniej sygnatury ignorującej w/w plik.

Po drugie:

• powienieś sam na to wpaść :smiley: ...

Na pewno posiadasz kopię bezpieczenstwa w Odkurzaczu, który nadal posiada ten plik. Odzyskaj raz jeszcze z kopii pliki i po kłopocie... oczywiście pamiętaj o "Po pierwsze:" 8)

(radzik radzik) #5

Sprawdźcie te linki plis, one są do itvp :slight_smile:

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 20:23

Właśnie kłopot nie znika. To chyba Ccleaner usunął mi to cos ważnego przez co nie mam dźwięku. Sprawdźcie tez te linki, plis. Ale raczej to u mnie nawaliło :frowning:

(opi) #6

Oba filmy mają dźwięk. Testowane na FireFox`ie.

Ale to są zwykłe filmy odtwarzane strumieniowo, więc to czy jest dźwięk czy nie zależy chyba od kodeków.

A sprawdziłeś te kopie w Odkurzaczu ?

(radzik radzik) #7

Tak sprawdziłem. Nic to nie pomaga ;/