Odkurzacz usuwa plik dźwiękowy

Fajny jest ten programik “Odkurzacz” i działa mi w trybie bezpiecznym, ale usuwa mi plik, który odpowiada za dźwięk na stronie itvp.pl Wiecie, który to plik to bym go sobie zablokował???

Nie wiecie 8)

Jak znasz roszerzenie to go usuń z listy kasowanych i po ptokach

Ikonka z gwiazdką wybór trybu.

Najpierw wziąłem odkurzaczem wyczyściłem. Zauważyłem, że usunął mi plik, który nie odtwarzał na itvp.pl dźwięku. Więc tam był akopia bezpieczeństwa, którą wszytko mogłem przywrócić. Potem zaistalowałem Ccleanera i nim posprzątałem ale ten głupek nie zrobił już kopii i dźwięk na itvp.pl nie działa. Co moge zrobić?? Przywracanie systemu odpada - dawno był zrobiony punkt przywracania. Pomocy! !!

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 19:31

Jeszcze jedno dziwne spotrzeżenie: dźwięk działa jak odsłuchuje “Sopot” a inne pliki np. “Niezła jazda” już nie ma dźwięku.

Mam prośbę: podam linka, sprawdźcie czy u was dźwiek jest i na czym.

Sopot: http://www.itvp.pl/sopot2006/i.tvp/

“Niezła jazda”: http://www.itvp.pl/niezlajazda/i.tvp/#

Po pierwsze:

  • pilną sprawą jest zaraportowanie tego problemu na forum programu i autorowi Odkurzacza, celem dodania odpowiedniej sygnatury ignorującej w/w plik.

Po drugie:

  • powienieś sam na to wpaść :smiley:

Na pewno posiadasz kopię bezpieczenstwa w Odkurzaczu, który nadal posiada ten plik. Odzyskaj raz jeszcze z kopii pliki i po kłopocie… oczywiście pamiętaj o “Po pierwsze:” 8)

Sprawdźcie te linki plis, one są do itvp :slight_smile:

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 20:23

Właśnie kłopot nie znika. To chyba Ccleaner usunął mi to cos ważnego przez co nie mam dźwięku. Sprawdźcie tez te linki, plis. Ale raczej to u mnie nawaliło :frowning:

Oba filmy mają dźwięk. Testowane na FireFox`ie.

Ale to są zwykłe filmy odtwarzane strumieniowo, więc to czy jest dźwięk czy nie zależy chyba od kodeków.

A sprawdziłeś te kopie w Odkurzaczu ?

Tak sprawdziłem. Nic to nie pomaga ;/