Odkurzacz wywala potrzebne pliki

siemka doradżcie mi jakis program podobny do Odkurzacza ale taki który nie bedzie wywalał potrzebnych plików :frowning:

w Odkurzaczu można stworzyć listę plików których on nie usunie

poprostu po skanowaniu plik którego nie chcesz usunąć klikasz prawi jest tam dana opcja (nie pamiętam jaka)

jeśli ustawisz dobrze odkurzacza to będzie usuwał zbędne pliki ja używam już kupe czasu i jeszcze nic mi nie usunął

nie chce mi sie go ustawiać chciałbym jakiś inny i dobry program tego typu

ja jeszcze używam EasyCleaner jest spoko ale uważaj na jedna opcje bo usuniesz Windowsa"Duplikaty"

lukaszm możesz też użyć CCleaner. :slight_smile:

Pamiętaj tylko, że każdy z tego typu programów wymaga mniejszej lub większej konfiguracji, zależnie od tego co chcemy usuwać.

Możesz ustawić poziomy bezpieczeństwa, ale to nie gwarantuje, że nie usunie plików niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania aplikacji a jescze bardziej - systemu. Odkurzacz usuwając pliki, które kwalifikuje jako śmieci, oczywiście tworzy backupy, ale np. w opcji Szybkie czyszczenie kopii nie tworzy, czasem można się o tym wsposób przykry przekonać.

rozumiem, że masz tu na myśli pliki niezbędne - i oby tak zostało…

Osobiście uważam, że jest to progs jednak dla przynajmniej średnio zaawansowanch userów. W moim mniemaniu nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa. Używałem go blisko rok na poziomie najbardziej bezpiecznym i mimo, że nieraz odhaczyłem pliki, które uważałem, że powinny zostać, to jednak kilka razy potrafił spłatać figla.

FAQ franmo i fora tyczące Odkurzacza nie świecą pustkami…

Jako użytkownik polecałem go znajomym, obecnie nie użytkuję i nie polecam, co nie znaczy, że uważam ten program za zły - uważam tylko, że dla mnie jest nieodpowiedni…

Pozdrawiam

Była konkretna prośba:

.

Wszelkie OTy i “przepychanki” słowne - KOSZ

Polecam TuneUp Utilities - płatny, ale w 100% bezpieczny, prosty, nie trzeba nic ustawiać, i wrazie czego można wszystko cofnąć.

No i co z tego? Czy ktoś tu pytał “kiedy używasz tego programu?”

Zanim następnym razem napiszesz OTa zrób to, co masz wpisane pod avatarem w polu “Skąd”

Witam,

Polecam program: PConPoint.

Pozdrawiam,

cŁukasz