Odkurzacz wywala potrzebne pliki

(Lukaszm Zdw) #1

siemka doradżcie mi jakis program podobny do Odkurzacza ale taki który nie bedzie wywalał potrzebnych plików :frowning:

(Tomasz Paziewski) #2

w Odkurzaczu można stworzyć listę plików których on nie usunie

poprostu po skanowaniu plik którego nie chcesz usunąć klikasz prawi jest tam dana opcja (nie pamiętam jaka)

(Delico) #3

jeśli ustawisz dobrze odkurzacza to będzie usuwał zbędne pliki ja używam już kupe czasu i jeszcze nic mi nie usunął

(Lukaszm Zdw) #4

nie chce mi sie go ustawiać chciałbym jakiś inny i dobry program tego typu

(Delico) #5

ja jeszcze używam EasyCleaner jest spoko ale uważaj na jedna opcje bo usuniesz Windowsa"Duplikaty"

(Krzychuu) #6

lukaszm możesz też użyć CCleaner. :slight_smile:

(strażak) #7

Pamiętaj tylko, że każdy z tego typu programów wymaga mniejszej lub większej konfiguracji, zależnie od tego co chcemy usuwać.

(Agatonster) #8

Możesz ustawić poziomy bezpieczeństwa, ale to nie gwarantuje, że nie usunie plików niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania aplikacji a jescze bardziej - systemu. Odkurzacz usuwając pliki, które kwalifikuje jako śmieci, oczywiście tworzy backupy, ale np. w opcji Szybkie czyszczenie kopii nie tworzy, czasem można się o tym wsposób przykry przekonać.

rozumiem, że masz tu na myśli pliki niezbędne - i oby tak zostało...

Osobiście uważam, że jest to progs jednak dla przynajmniej średnio zaawansowanch userów. W moim mniemaniu nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa. Używałem go blisko rok na poziomie najbardziej bezpiecznym i mimo, że nieraz odhaczyłem pliki, które uważałem, że powinny zostać, to jednak kilka razy potrafił spłatać figla.

FAQ franmo i fora tyczące Odkurzacza nie świecą pustkami...

Jako użytkownik polecałem go znajomym, obecnie nie użytkuję i nie polecam, co nie znaczy, że uważam ten program za zły - uważam tylko, że dla mnie jest nieodpowiedni..

Pozdrawiam

(sdar) #9

Była konkretna prośba:

.

Wszelkie OTy i "przepychanki" słowne - KOSZ

(gr5) #10

Polecam TuneUp Utilities - płatny, ale w 100% bezpieczny, prosty, nie trzeba nic ustawiać, i wrazie czego można wszystko cofnąć.

(sdar) #11

No i co z tego? Czy ktoś tu pytał "kiedy używasz tego programu?"

Zanim następnym razem napiszesz OTa zrób to, co masz wpisane pod avatarem w polu "Skąd"

(Lukasz Czajka) #12

Witam,

Polecam program: PConPoint.

Pozdrawiam,

cŁukasz