Odkurzacz znalazl podejrzanie duze pliki. usunac?

(edek_211) #1

przeprowadziłem skanowanie odkurzaczem v12 i na liście plików do usunięcia znalazły się trzy pliki o o wiele większym rozmiarze niż pozostałe. a mianowicie:

pisze ze można je bezpiecznie usunąć, ale też że rozmiar jest podejrzanie duży. Co robić?? wywalać jak leci??

(R@fik) #2

Wrzuć screena gdzie indziej, bo ten link nie działa (przynajmniej u mnie).

(szymonek760) #3

a mi działa

(edek_211) #4

(system) #5

Spokojnie możesz to usunąć. To stare (old) kopie.

(MariuszListecki) #6

to są kopie rejetru ja bym nie usuwał bo jak ja tak zrobiłem to sie odkurzaczowi rejest z kpią pomylił

I taka mała dygresja przesiąź sie z odkurzacza na ccleener

(edek_211) #7

posiadam ccleanera oraz odkurzacza. ten pierwszy nie wykrywa tych trzech plikow co odkurzacz. widze ze zdania sa podzielone. asekuracyjnie zostawie te pliki w spokoju :razz:

(opi) #8

Zainstaluj Odkurzacz do wersji 12.1.

Ta wersja obsługuje już pomijanie cały folderów, w tym System32.

(edek_211) #9

dziwne...po aktualizacji do v12.1, odkurzacz nie znalazł tych trzech dużych plików co wcześniej (?). Czy to znaczy że nowsza wersja odkurzacza potraktowała te pliki jako ważne lub chociaż trochę potrzebne??

(pakeroso) #10

Polecam pobranie wersji 12.2, która zawiera kolejne poprawki funkcjonalności i optymalizacyjne - DOWNLOAD :wink:

Raczej nie. Po prostu nowsza wersja ze względów bezpieczeństwa wprowadza pomijanie najważniejszych folderów systemowych (m.in. system32, w którym "siedziały" te pliki).