Odłączanie się internetu bezprzewodowego i problem z oknami

Witajcie.

Od paru tygodni męczy mnie problem z wyłączającym się internetem bezprzewodowym oraz (nie wiem jak to wytłumaczyć) po prostu gdy przeglądam strony www to nagle okno staję się nie aktywne i muszę drugi raz kliknąć by zadziałało jest to uciążliwy problem chociażby grania i przez ten problem pauzuje mi się sprzęt. Komputer czysty bez wirusów itd… Proszę to też wytłumaczyć jak 4 latkowi :slight_smile:

Sprzęt: Nvidia GeForce GTX650Ti 2gb i Amd Athlon II X3 i chyba tyle… A adapter bezprzewodowy to: TP-LINK TL WN722N a router to TL-WR340 54M.

Z góry dziękuje :slight_smile:

Niech zgadnę przeglądarka która się tak zachowuje to chrome. Mam identyczny problem z tą przeglądarką na Windows Vista w pracy. Jak na razie nie znalazłem rozwiązania. Prawdopodobnie to jakiś problem ze sterownikami od karty graficznej, ale po prostu nie miałem czasu tego sprawdzić.

Ale nawet w grach tak idzie :confused:

Problemem jest TP-LINK Wireless Configuration Utility (odinstaluj i skonfiguruj sieć pod Windows’em).

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/439251-gry-inne-programy-się-same-minimalizują-co-jakąś-minute/?p=2836014