Odliczanie czasu w programie - przyspieszenie procesu

Witajcie!

Mam taki mały smieszny programik --> http://student.agh.edu.pl/~kobe/Grupa_A.rar Niestety jest on dość prosty i prymitywny ale za nic nie mogę zmienić czasu odliczania bo program po 20 min przestaje działać i się wyłącza. Chciałbym przyspieszyć ten proces do np 2 min. Proszę o pomoc.

No to może kod źródłowy podasz ? ;p

To zastanów się nad czym program spędza tyle czasu i zamień użyty algorytm na lepszy.

Plik “licencja.cad” przyjmuje tylko 4 wartości: grazaq, grbzaq, grczaq, grdzaq - za co odpowiadają nie mam pojęcia. Jeśli jest w nim grzzaq, to już ponownie nie uruchomisz.

Co do czasu: w bajcie 0x72834 jest wartość minut, wstaw 2 i będziesz miał 2 minuty.

Hmm, mógłbyś mi bardziej =VND= przybliżyć gdzie dokładnie znajde ten bajt? W notatniku da się to zmienić?

Oczywiście że nie. Potrzebujesz hex edytora, jakikolwiek np: WinHex. 0x72834 to numer bajtu od początku pliku (offset) wartość szesnastkowa, dziesiętnie = 469044.

Otwierasz program w WinHex przechodzisz do tego bajtu i zmieniasz jego wartość na 2, zapisujesz plik, to wszystko.