Odmowa dostępu do folderu po zainstalowaniu nowego windowsa

Witam,

narobiłam sobie ogromnych problemów przez zabawę z komputerem i robienia czegoś na czym się kompletnie nie znam.

Zacznę od początku: poprosiłam was o sprawdzenie logów (tak to się odmienia?) i aby usunąć niepotrzebny syf z komputera miałam przejść w tryb awaryjny, czego zrobić się jednak nie dało używając F8 i innych “efów” (komp się restartował). Znalazłam na jakimś innym forum “rozwiązanie problemu”, czyli wpisanie w “uruchom” polecenie, które ma sprawić, że komputer po restarcie przejdzie w tryb awaryjny. Po za tym oczywiście(!) wyłączyłam przywracanie systemu. I tak: komputer po restarcie nie chciał ani przejść w tryb awaryjny(restartował się), ani w normalny! !!

Zadzwoniłam do koleżanki, która jednak specjalizuje się w Linuxie i pomogła mi tylko trochę.

Zainstalowała nowego windowsa na starego, ale przy okazji zmieniła mi administratora i teraz nie mam dostępu do danych poprzedniego administratora. Kiedy “klikam” na folder ze starego administratora wyskakuje komunikat"odmowa dostępu". Poradźcie co mam zrobić, żeby się do tego dostać.

Acha, oczywiście nadal mogę wybrać tego starego windowsa, pokazuje mi się przy starcie komputera, ale zachowuje się tak samo, czyli: wybór jednego z trybów i żadnego z nich nie mogę uruchomić.

Mam nadzieję, że wszystko dokładnie wytłumaczyłam?

Proszę o pomoc

No to prosto od Wujka Billa G.

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl#

Serdecznie dziękuję, przesyłam ogromnego całusa (nie mogę się powstrzymać :slight_smile: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: