Odmowa dostępu zainstalowania sterowników

Witajcie,

 

mam problemy z usb i sterownikami. W momencie, gdy wkładam pendrive’a lub inne urządzenie pojawia się charakterystyczny dźwięk wykrycia sprzętu. Następnie zaczynają się instalować sterowniki - niestety pojawia się komunikat o braku możliwości zainstalowania sterownika i odmowie dostępu (pomimo konta administratora). Próbowałam już wielu rad, które pojawiały się na forach, jednak żadna jak dotąd nie poskutkowała. Może ktoś będzie w stanie pomóc?

Aniia003

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

A tak szerzej:

 

  • to komp stacjonarny,laptop?

  • jaki system?

 

Co robiłaś, aby usunąć problem?

 

Po czym problem się zaczął?

Laptop Toshiba Satellite P755-10N

 

System: Windows 7 Home Premium 64-bitowy.

 

Lista moich prób jest dość długa, ale próbowałam m.in. instalować ręcznie sterowniki; w menedżerze urządzeń odłączanie wszystkie, co jest powiązane z USB,

deinstalacja w BIOS-ie, skanowanie rejestru. Wszystko, co znalazłam, a mogłoby pomóc. Dziś rano (nie wiem, które rozwiązanie zadziałało)  już nie mam odmowy dostępu, a niepowodzenie w instalacji sterowników. (ręczna instalacja nic nie daje). Wchodząc w rozwiązywanie problemów --> sprzęt i dźwięk pokazuje się następujące problemy:

 

-Nierozwiązany problem ze sterownikiem Karta tunelowania Teredo firmy Microsoft 

  • Zmiany sprzętu mogły nie zostać wykryte

Wrzuć screen z menadżera.

 

Pobierzesz, wypalisz na CD, użyjesz Mini Windows XP i sprawdzisz działanie portów USB poza swoim systemem.

 

http://www.hiren.info/pages/bootcd

 

Możliwe,że porty USB uszkodzone.

 

Nie napisałaś po czym problem nastąpił?