Odmowa dostepu

mam problem probuje wejsc w mp3 a wyskakuje mi odmowa dostepu jeszcze mi sie to nigdy nie przytrafilo jestem w szoku co mam robic czy to jakis wir

Użyj programu Unlocker z vortalu żeby zobaczyć co go trzyma za uchwyt.

jak to zrobic??

mam juz tego unlokera

Spróbuj przejąc folder z muzą na własność.

http://support.microsoft.com/default.as … pl;Q308421

tam jest opis jak przejac tylko u mnie nie ma takiej karty ZABRSPIECZENIA

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 18:30

ZABESPIECZENIA

Wejdź w>>narzędzia>>opcje folderów>>widok-odznacz “użyj prostego udostępniania plików”. Jak masz xp home to poradę z linka wykonaj w trybie awaryjnym.

ludzie pomocy nie moge otworzyc ten folder

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 18:39

mam użyj prostego udostępniania plików i nadal jest odmowa dostepu

Masz tą opcję odznaczyć a potem porada z linku. Po odznaczeniu tej opcji pojawi się zakładka “zabezpieczenia”.

mam to odznaczone a ZABESPICEN nie ma

Jaki system? Jak xp home to wejdź w tryb awaryjny.

mam profesjonal

To jeszcze raz. Narzędzia>>opcje folderów>>widok-usunąć ptaszek “v” przy opcji “użyj prostego udostępniania plików”. Nie jestem pewny może po tym jest potrzebny restart? Sprawdź. Potem ppm na folder z muzą>> właściwości>>zabezpieczenia- a dalej tak jak w linku.

kombinujecie a gowno wiecie sam sobie poradzilem przywrocilem wczorejsze ustawienia i wszystko chodzi juz moge tam wejsc

I oto podziękowanie za chęć pomocy. Jak byś zrobił dokładnie jak ci napisałem już dawno by było po problemie bez przywracania systemu.

dobra dzieki za checi ale to strasznie na okolo i robilem tak jak pisales nie skutkowalo narazie pozdrawiam

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 20:57

dobra przyznaje mieliscie racje

Złączono Posta : 20.10.2006 (Pią) 21:05

nie pomoglo przywracanie wpuscilo mnie do folderu mp3 ale nie dalo sie nic odtworzyc musialem posluchac waszych instrukcji chwile odczekalem i pojawily sie te zabezpieczenia tam zrobilem to co bylo napisane i juz znow moge sluchac muzyki bardzo prosze niech ktos mi powie czym byla spowodowana ta odmowa dostepu czy mugl to ktos spowodowac wlamujac sie do mojego kompa czy moze to jakis wirus spowodowal bardzo chcial bym znac przyczyne tego ze muj wlasny komp mnie nie chce wpuscic do moich plikow z gory dziekuje i jeszcze raz przepraszam za gowno sie znacie i za okrezna droge chcialem przygrac kozaka ale okazalo sie ze to ja gowno sie znam sorki

może byłeś zalogowant na koncie z ograniczeniem :?:

nie

mam tylko jedno konto administrator