Odnośniki na stronie bez zmiany strony

Witam

Przepraszam za chaotyczny temat, nie wiem jak to inaczej nazwać.

da4dd6f13f23ff05.jpg

  1. Klikam na cyferkę jakąś i u góry okaże się tekst

  2. Adres strony moze zmienić się np: INDEX.php?/strona1 INDEX.php?/strona2 itp ale nie cały (np:aby z INDEX przechodziło pod STRONA1)

  3. Klikanych linków ma być tyle ile… no wlasnie

a) W sliderach zazwyczaj jest to rozwiazane

  • Tutaj jakiś tekst…
    i wtedy jest jeden link, kolejny po dodaniu kolejnego itd

Ja potrzebował bym coś takiego tyle, że

  • najlepiej bez JS

  • aby przy większej ilości linkow (zalożmy 100) 20 było pokazanych a kolejne pokazują się po kliknieciu na 20 (jak na forum z postami)

  • nie chcę aby wszystko było pakowane w INDEX (obecnie mój ma prawie 300kb - dużo ?)

Tutaj nie piszemy skryptów za kogoś, możemy ci pomóc w poprawieniu błędów w twoim :stuck_out_tongue: Bez js’a awykonalne (jeśli chodzi ci o brak przeładowania strony).

To masz do wyboru Ajax lub jQuery, albo zrobić to na ramkach. Poszukaj Google nie gryzie.

Acha, no cóż…

Obecnie mam EasySlider trochę przerobiony. Nie ma takich efektów przejść jak wcześniej (przejście miedzy kartami ustawione na 1 zamiast 500) i działa tak jak ja chcę. Problem w tym, że plik index ma prawie 500kb już a to za dużo, szukam związku z tym rozwiązania aby plik ten ważył miej, albo aby nie wczytywał wszystkiego od razu.

A w edycji tego slidera, aby odpowiadał moim oczekiwaniom ?

Czy taki slider z odnośnikami (będzie ci spooooooro) znacznie będzie obciążać serwer ?

EDIT

Gdybym nie szukał to nie pisałbym co mam tylko chcialbym wszystko od kogoś. A ja się staram :stuck_out_tongue: