Odnośniki na stronie bez zmiany strony

(Rojber Dawid) #1

Witam

Przepraszam za chaotyczny temat, nie wiem jak to inaczej nazwać.

da4dd6f13f23ff05.jpg

1. Klikam na cyferkę jakąś i u góry okaże się tekst

2. Adres strony moze zmienić się np: INDEX.php?/strona1 INDEX.php?/strona2 itp ale nie cały (np:aby z INDEX przechodziło pod STRONA1)

3. Klikanych linków ma być tyle ile.... no wlasnie

a) W sliderach zazwyczaj jest to rozwiazane

• Tutaj jakiś tekst...
    i wtedy jest jeden link, kolejny po dodaniu kolejnego itd

Ja potrzebował bym coś takiego tyle, że

• najlepiej bez JS

• aby przy większej ilości linkow (zalożmy 100) 20 było pokazanych a kolejne pokazują się po kliknieciu na 20 (jak na forum z postami)

• nie chcę aby wszystko było pakowane w INDEX (obecnie mój ma prawie 300kb - dużo ?)

(Drobok) #2

Tutaj nie piszemy skryptów za kogoś, możemy ci pomóc w poprawieniu błędów w twoim :stuck_out_tongue: Bez js'a awykonalne (jeśli chodzi ci o brak przeładowania strony).

(mozilla007) #3

To masz do wyboru Ajax lub jQuery, albo zrobić to na ramkach. Poszukaj Google nie gryzie.

(Rojber Dawid) #4

Acha, no cóż...

Obecnie mam EasySlider trochę przerobiony. Nie ma takich efektów przejść jak wcześniej (przejście miedzy kartami ustawione na 1 zamiast 500) i działa tak jak ja chcę. Problem w tym, że plik index ma prawie 500kb już a to za dużo, szukam związku z tym rozwiązania aby plik ten ważył miej, albo aby nie wczytywał wszystkiego od razu.

A w edycji tego slidera, aby odpowiadał moim oczekiwaniom ?

Czy taki slider z odnośnikami (będzie ci spooooooro) znacznie będzie obciążać serwer ?

EDIT

Gdybym nie szukał to nie pisałbym co mam tylko chcialbym wszystko od kogoś. A ja się staram :stuck_out_tongue: