Odnowa komputera do 1500 złotych

Kilka lat temu kupiłem pc, który miał być do gier, a przez moją niewiedzę pozwoliłem sobie wcisnąć średnio-dobry komputer. Przez pewien czas faktycznie był w stanie odpalić większość tytułów, jednak w aktualnym momencie nie może sobie poradzić nawet z niektórymi “indykami”. Chciałbym go odnowić, ale nie przesadnie, tylko tak, żebym mógł wygodnie pracować, a jednocześnie od czasu do czasu pograć w jakieś gry na średnich ustawieniach. Budżet do tych zmian wynosi ok. 1500zł. Z góry dziękuję za pomoc. Więc nie owijając już w bawełnę przedstawiam mój zestaw:
Procesor: AMD FX-6350
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660
Pamięć RAM: 4GB DDR3
Płyta główna: ASUSTeK M5A78L-M/USB3
(Wszystkie dane są z programu CPU-Z, jeśli czegoś brakuje to dajcie znać.)

Zasilacza nie masz ? a po 2 to przez ram też prosze podaj Zasilacz

jak wyżej podaj model zasilacza (jak otwierasz obudowę to taka skrzynka z kablami) i powiedz jak się nazywa i jaką ma moc.
i model pamięci ram (masz to bodajże w cpu-z w zakładce SPD)

zamontuj 4 gigabajty ddr3 takie same jakie używasz zwiększając pamięć do 8 gigabajtów ddr3, musisz używać zasilacza 500 wat z certyfikatem silver albo gold, zaktualizuj bios płyty głównej na stronie internetowej producenta, jeśli używasz chłodzenia z firmy amd to zamontuj lepsze chłodzenie na procesorze amd fx-6350, zainstaluj sterowniki darmowym oprogramowaniem driver booster, jeśli to nie pomorze to wykasuj wirusy i błędy w rejestrze systemu windows, karta graficzna, procesor, płyta główna umożliwiają granie w nowe gry na średnich ustawieniach graficznych