Odnowienie licencji Panda

Witam!

Kończy mi się licencja na Pandę Antywirus + Firewall 2008 3PC. Znalazłem kilka sklepów gdzie sprzedawane są Pandy i odnowienia licencji. Ceny są wszędzie różne. Znalazłem również ofertę sprzedaży licencji Pandy w wersji Panda Internet Security 2009 3PC LE. Pisze że wersja LE to jest bez pudełka, płyty itp. Ponoć mam ściągnąć wersję elektroniczną ze strony Pandy i dostanę e-mailem kod aktywacyjny. Czy tak rzeczywiście jest? Nic na stronach Pandy nie znalazłem o wersjach LE. Jest oczywiście sprzedaż w wersji elektronicznej przez ściągnięcie programu i dostaniu klucza po wpłacie ale nic że to wersja LE. Nie chciałbym żeby ktoś mnie naciągnął bo cena jest kusząca 69,99zł, a na stronach Pandy 165zł.

Ja nawet znalazłem za 49pln wersję 2008 z darmowym upgradem do 2009 :smiley: + 15 za wysyłkę http://www.allegro.pl/item530097637_panda_internet_security_2009_pl_box_12mies_3_users.html. Więc bierz i czekaj na paczę. Ja osobiście kupiłem tak NIS2009 w wersji elektronicznej, dostałem kod emilem a pocztą przyszła fakturka.

tak często jest sprzedawana licencja elektroniczna, jest w takiej wersji atrakcyjna bo tańsza i nie zawiera kosztownego pudełka, nośnika i innych zbędnych czasem dodatków i papierów

Zakupiłem wersję elektroniczną na allegro i jest OK. Dziękuję

trochę odbiegam od tematu… ale mam triala Pandy z 2004 roku… czy odnowienia ma tu jakiś jeszcze sens…??

P.S. czy to możeliwe ze trial z czasopisma KŚ “Niezbędnik” nie był wyłączony z zastosowań komercyjnych, bo niegdzie nie mogę się takiej klauzuli tam doczytać??

Dodane 04.02.2009 (Śr) 12:25

I czy wychodża wciaż jakieś bezpłatne w tym do zastosowań komercyjnych Trial’e??