Odpadająca nalepka z lapka

W wyniku wysokich temperatur, zaczyna mi odchodzić nalepka z windy. Podzielcie się swoimi sposobami na utrzymanie jej na swoim miejscu ;]

Przezroczysta taśma klejąca :stuck_out_tongue:

Dwustronna taśma klejąca po całkowitym odklejeniu nalepki.

Przykleić pod akumulatorem…

Jeżeli nie jest to nalepka z “cd key” ale z logo windows to się nie przejmuj, nie jest do niczego potrzebna, ja swoją odkleiłem od razu po zakupie lapka. A przy okazji chyba czas przeczyścić lapka, raczej nie jest to normalne że naklejki się odklejają od temperatury :o .

Odlepia się nalepka win7 for acer :stuck_out_tongue:

A na lapku gram więc temperatury są dość wysokie ;]

taśma klejąca

jak się o key boisz to zeskanuj nalapke :smiley:

drobok albo masz wadliwy laptop (wadliwe chłodzenie) albo jest strasznie zakurzony ja przy graniu miałem max 73C i wtedy lapek był strasznie zanieczyszczony, jak przeczyściłem to rzadko przekracza 60C. Długo już nie czyściłeś swojego lapka?

Nigdy go jeszcze nie czyściłem, lap ma pół roku ;]

Przy jakiś wymagających tytułach jest stosunkowo gorący, jednak przy starszych gierkach które chodzą pod 7 w ogóle się nie grzeje ;]

Ostatnio próbowałem zainstalować na nim xp to tak zaczął się grzać, że aż się resetował. Jednak po instalacji podczas której stał pod nim wiatrak już tak się nie grzeje ;]

Na ja mam swojego większe pół roku, i był strasznie zakurzony, jak wziąłem sprężone powietrze i puściłem w otwór wentylacyjny to drugim końcem wyleciała struga kurzu na ponad 20cm.

To trza będzie wyczyścić. Btw czyścił ktoś kiedyś lapa kompresorem ??

drobok zależy jakim, ja użyłem kompresora od lodówki, ale powietrze najpierw napuściłem do butli która następnie stała 1 dzień żeby olej się osiadł. Bezpośrednio kompresorem bym nie robił, chyba że bezolejowym. I co do czyszczenia najlepiej jest dmuchać w kierunku wlot > wylot powietrza, czyli zgodnie z jego naturalnym przepływem, ale w niektórych lapkach nie ma takiej możliwości np. w moim, wtedy najlepiej dmuchać tam gdzie jest wylot, ale na samym jego krańcu, kurz powinien wtedy zrobić “kółko” na wentylatorze i wylecieć drugim krańcem wylotu powietrza (ja tak miałem).

Możesz ściągnąć klawiaturę i wsadzić rurkę od puszki ze sprężonym powietrzem w któryś otwór i przeczyścić od sprężonego powietrza raczej nic nie powinieneś urwać , a jak się boisz takie rzeczy robić to zanieś gdzieś do jakiegoś komputerowego gdzie się zajmują takimi usługami.Ja to biorę śrubokręt i jazda :slight_smile: . A co do tematu to zabezpieczyć dobrze jak koledzy radzą w taśmę albo pod okładkę książki włóż .