Odpalenie gry ze skrótu internetowego na jednym wątku procesora

Mam grę Heroes VI i ona się uruchamia przez skrót internetowy uplay://launch/. Jak taki skrót wymusić aby gra uruchamiała się na jednym wątku?

Gdy odpalam heroesy przez uplay://launch/ to mam inne zapisy gier niż jak odpaliłbym grę ze ścieżki docelowej (C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Might & Magic Heroes VI\Might & Magic Heroes VI.exe). Nowsze zapisy gier mam przez uplay://launch/ dlatego chciałbym przez to otwierać.

To nie jest skrót internetowy tylko odwołanie do aplikacji ale co masz na myśli piszac aby gra uruchamiała się na jednym wątku?

Ale to nie kwestia wątków cpu, a gry w chmurze/lokalnie. Grasz lokalnie, to zapis na hdd, no chyba, że w uplay jest coś jak synchronizacja…

jest synchronizacja zapisu z gry

@aesereht to jest rozwiązanie aby gra się nie zacinała, więc słyszałem żeby lepiej uruchomić na jednym wątku. Zapisów gier nie mam na hdd.

Wcześniej miałem samą podstawkę, a teraz mam Complete, jak uruchamiam przez ścieżkę docelowa to mam stare zapisy a jak przez uplay to mam nowsze. W bibliotece uplay pokazują mi się dwa heroes 6 i zależy jaką uruchomię to mam różne zapisy, skrót na pulpicie jest skrótem internetowym wiec tym grałem ostatnio. Szkoda że tych zapisów nie można połączyć albo przenieść. Dziwne jest to, że we właściwościach gry w obu przypadkach jest ta sama ścieżka docelowa.

Nie wiem od czego zacząć.

Odnośnie odpalenia na jednym wątku, gra była pisana z wymaganiami minimalnymi dla procesora dwurdzeniowego / dwuwatkowego core 2 duo. Powiedziałbym że problemem pewnie jest karta lub sterownikami.

Odnośnie reszty czyli zapisów i wersji gier, synchronizacji itp troszke zajęłoby rozpisywanie się i tłumaczenie.

HEORES VI automatycznie zapisuje się w necie, można ją zapisać na dysku ręcznie. Po Połączeniu z netem synchonizuje się zapis z dysku na neta, ale nie odwrotnie. Jak se nie zapisałeś na dysku to tego zapisu nie masz i tyle w tej sprawie.

@anon53970806 mam dwa różne identyfikatory gry

inaczej jest jak uruchamiam ze ścieżki gry a inaczej jak przez uplay

teraz jak uruchamiam ze ścieżki lokalnej to nie mogę się połączyćz confluxem

Nie można się połączyć, nieprawidłowe hasło

Uruchamia się zawsze i ikony, jak chcesz bez neta to we właściwościach w ikonie do skrótu dodaje się offline np. „F:\Gry\HeroesVI\Might & Magic Heroes VI.exe” /offline

oba są przez neta uruchomione tylko mają identyfikatory gry dlatego są inne zapisy gier