Odpinanie napędów optycznych

Witam. Czy macie jakieś łatwe sposoby na odpinanie napędów CD i DVD? Od paru dni robię to nawet kilka razy dziennie i czasem męczę się z tym nawet i 15 minut :? Problem jest przy odpinianiu kabla zasilania. Zawsze mam trudności z wyjęciem go. Za nic nie chce wyjść, a przecież za mocno nie wolno ciągnąć, bo się urwie :wink: A więc macie jakieś sposoby? :mrgreen:

Aczkolwiek temat jest w dziale na luzie to odpowiem tak , poprostu musisz troche wzmocnić mięśnie dłoni i paluszków a najlepiej całych rąk , czeka Cię kilka miesiecy ćwiczeń na siłowni , po tych zabiegach nie będziesz miał już problemu z odłanczaniem molexów , jak będziesz wtedy ciągnął za wtyczke a nie za kable to napewno sie nic nie urwie, a tak na poważnie to nie zdarzyło mi się abym do molexa musiał zastosować jakąś niewarygodną siłe i żeby jeszcze to trwało 15min bez przesady.

Wyobraź sobie, że gdy starego zawołałem to on też miał problemy :mrgreen: A taki patyk to on nie jest :smiley:

igorenek chodzi ciężko i będzie chodzić ciężko. To ma być dobrze osadzone, żeby w czasie pracy nie wyleciały z gniazd. Taka ich natura i nic tego nie zmieni. Tak więc - kup napęd zewnętrzny pod usb i po ptakach :stuck_out_tongue:

Ja sobie pomaga srubokretem :lol:

“Dzwignie” robie ale i tak ciezko wychodzi :?

Jeszcze jest taki malutki kabelek AUDIO chyba to tego juz za Chiny nie idzie wyciagnac :evil:

A po co tak często je wypinasz ??

pewnie zeby pograc w gierke zabezpieczona starforcem :D:D joke :stuck_out_tongue:

Skoro już pytam tak dociekliwie to co to jest

Trochę już wyrosłem i dawno w nic nie grałem :oops:

Każda wiedza może się kiedyś przydać :stuck_out_tongue:

a wiesz ze to jest taka magiczna wtyczka, ktora ma u góry lub u dołu taki magiczny “przycisk” ktory jesli nacisniesz to magiczna wtyczka wychodzi jak za dotknieciem magicznej różdżki :smiley:

Wniosek: nic na siłe :smiley:

:shock: :shock: :shock:

no to teraz wyszedłem na łoma :oops: :oops: :oops:

nastepnym razem uzyje ten

:lol:

jak sie ma fachowa zasiłke, to nie ma z tym problemów :smiley:

zwykly molex

molex%20connect.jpg

wersja nowsza, wszystko psychologicznie, bez uzycia nadmairu sił :wink:

molexpic1.jpg

Jedno nacisniecie i wychodzi:

cm-realpower_molex2.jpg

Moja rada zmien se zasilacz :lol: a na powaznie to mozna kupic takie koncowki i pozamieniec, niewidzialem zwyklych bialych tylko takie do tuningu kompa :wink: