Odpowiadanie na komentarze w artykułach przez facebooka jak wyłączyć?

Zauważyłam ostatnio, że na niektórych stronach gdzie mam założone konto i nie tylko mogę odpowiadać na posty będąc zalogowana na facebooku.
Dziwna sprawa ponieważ powinnam odpisywać z poziomu swojego konta z danej strony a nie przez facebooka jest opcja to wyłączyć czy to już jest jakoś automatem zaprogramowane.
Ciekawostka skąd dana strona wie że mam konto na facebooku ?

Mniejsze strony przechodzą na taki model, żeby zrzucić z siebie obowiązek moderowania komentarzy. Osobiście znam jedną taką, na której z dnia na dzień zostałem pozbawiony możliwości komentowania ze względu na brak konta fb :wink:

2 polubienia

Totalny bezsens nie każdy ma konto na facebooku a nie każdy też chce żeby ktoś znał imie i nazwisko.

Macie na myśli Onet i artykuły Anny Rojek-Kiełbasy?

Nie.

Komputer Świat przeszedł na przykład na taki system.
I stracił przez to jednego czytelnika.
Wszędzie w sieci ten upierdliwy FK…
Mam poblokowane te głupie wtyczki na stronach i nawet mi się nie ładują te komentarze.
Na Chrome artykuły z Komputer Świat otwierają się w Onecie, a w Firefoxie normalnie na Komputer Świat.
Ładnie to wszystko jest pomieszane z poplątaniem.

Baleronów Kiełbasy chyba i tak nic nie przebije.

Masz konto na FB założone na prawdziwe dane?

Dlaczego tak się dziwisz? Jaki sens zakładać na fałszywe i robić z siebie dziwaka? :smiley: Albo bierzesz w tej zabawie udział albo nie :wink:

To ja będę decydować jak się bawię :wink:

Taką masz nadzieję, ale przecież algorytmy fb skutecznie wyłapią jak się do ciebie zwracają znajomi, z kim i gdzie spędzasz czas, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz etc :slight_smile: Takie udawanie że oto ja przechytrzyłem fb to jest tylko okłamywanie samego siebie :wink:

Na razie algorytmy fejsika nie potrafią mi nawet zaserwować języka polskiego, wyświetlając mi się cały czas w “lengłidżu”. Więc o resztę “śledzenia” jestem absolutnie spokojny.

Ważne że jesteś szczęśliwy :smiley:

Ważne, że wiem co udostępniam :slight_smile:

Nie kontrolujesz tego co udostępniają twoi znajomi, gdzie cię oznaczają, co do ciebie piszą, a pewnie znaczenie ma nawet jakie posty komentujesz.

Widzisz, sęk w tym, że lista moich znajomych jest pusta. Na Messengerze można rozmawiać nie mając osoby w “znajomych”. A komentarze? Gromadzą się pod fejkową tożsamością, którą co jakiś czas zmieniam.

Zakładasz co jakiś czas nowe konta?

Nie wiedziałem, że nie można?

Znajomi muszą mieć z tobą zabawę :laughing:

1 polubienie

Jacy znajomi? :wink: