Odpowiadanie na komentarze w serwisie - rozjechane okno

Przy opisywaniu na komentarz pod blogiem o WOŚP stało mi się cuś takiego. Błąd wyrzuca przy przekroczeniu 967 znaków w komentarzu, co ciekawe nie powtarza się pod kilkoma innymi artykułami czy blogami. Obszedłem problem używając “Zbadaj element” i ręcznemu wykasowaniu parametru szerokości.

Problem występuje na najnowszym chrome i FF.

Escape room zgłosiłem możesz wyciąć z swojego. Nawet dodałem do nazwy tematu “Firefox”.

Git.

1 polubienie

Chyba błąd jest w całej grupie wpisów redakcyjnych na blogu: https://www.dobreprogramy.pl/BlogRedakcyjny

U mnie się nic nie rozłazi nigdzie. Właśnie zerknęłam i jest okay.

Nie jest ale widać ta liczba znaków jest zmienna.

U mnie problemy robi liczba ~1475 znaków, jakaś epopeja normalnie:

I dziwne że zaczęło wracać do normalnego układu jak usunę z ~1000 znaków.

No dobrze… ale kto pisze takie elaboraty w komentach? Komenty są raczej na krótsze notki. Tak mi się przynajmniej wydaje :wink:

Ja piszę. Zależy od dyskusji i jak się potoczyła. Czasami tyle znaków robi się samo z siebie, ale najczęściej też jak odpowiadasz kilku osobom na raz.

A w takim wypadki to tak, faktycznie można nabić licznik :wink: Racja

Chyba za bardzo skupili się na reklamodawcach, bo to akurat musieliby u siebie w kodzie poprawić

(a nie np. Polską listę filtrów poprawić majkiIT, by nie doklejało się nic do plików txt, ostatecznie gorhill/jspenguin wytropić to; Mozilla w Firefox wytropić buga jakiego dodali w 55 wersji i przeszedł aż do najnowszej 57 z obliczaniem marginesów w elementach “tabelopodobnych”).